Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Как в Украине ничегониделаеца. Часть 10 (обзор)

Продолжение. Начало здесь: Как в Украине ничегониделаеца. Часть 1 (обзор)
Часть 2 , Часть 3 , Часть 4, Часть 5, Часть 6, Часть 7, Часть 8, Часть 9

Кувейт заинтересовался покупкой украинских электробусов "Электрон"Кувейт заинтересован в покупке электробусов у Концерна Электрон (Львов). Об этом 6 апреля во время встречи с председателем Львовской областной госадминистрации Олегом Синюткой сообщил шейх Джасем ас-Сабах, передают Українські новини.

Планируем закупать электробусы львовского Электронная, - сказал он. Шейх не уточнил планируемые объемы закупок. Также Кувейт заинтересован в инвестировании в оздоровительный туризм во Львовской области.

Синютка добавил, что продукция Электрона является конкурентной на рынке.

Напомним, что публичное акционерное общество Концерн-Электрон (Львов) представил электробус 9 ноября 2015. Полностью низкопольный 12-метровый электробус Электрон модели Е19101 рассчитан на перевозку 100 пассажиров.

Для перевозки пассажиров с ограниченными возможностями предусмотрены откидной пандус и места в салоне. Электробус оборудован автономным обогревателем и кондиционером.

У Дніпрі у безкоштовного «Соціального таксі» з’явилися нові автоДва нових автомобіля «Рено», призначені для перевезення маломобільних громадян тепер знаходяться на службі «Соціального таксі». Служба безкоштовно возить підопічних міського центру соціальної допомоги, повідомив директор центру Євген Скляр, передає dnepr.info.

Автомобілі відповідають вимогам до перевезення маломобільних людей, зокрема городян, що мають інвалідність I і II груп за захворюванням опорно-рухової системи. Авто обладнані підйомниками для транспортування людей на візках. Також в них є місця для осіб, що супроводжують інвалідів. У них вільно можуть розміститися 3 інвалідних візки та 4 супроводжують людину.

Для того щоб скористатися послугами соціального таксі, необхідно зареєструватися і стати на облік в центрі. Працює служба з понеділка по п’ятницю, з 8:00 до 17:00. На соціальне таксі необхідно попереднє замовлення. Це можна зробити за телефоном 785-64-62 або написавши на електронну адресу socperevezennya@gmail.com

Холдинг HarvEast летом запустит семенной завод в Донецкой областиХолдинг HarvEast в июле-августе 2017 г. планирует запустить завод по доработке семян в Донецкой области. Об этом в ходе подписания договора о сотрудничестве с семенной компанией Maisadour заявил генеральный директор HarvEast Дмитрий Скорняков, информирует AgroPortal.ua.

По его словам, мощность завода составит 10 т/час. «Завод будет построен в основном по канадской технологии, на нем мы будем дорабатывать семена пшеницы, ячменя и бобовых», - уточнил Дмитрий Скорняков. При этом сумму инвестиций он не озвучили, отметив, что все будет зависеть от логистики.

На Полтавщині запущено 4 асфальтобетонних заводиДля забезпечення сировиною підрядних організацій Служби автомобільних доріг на території Полтавської області запущено 4 асфальтобетонних заводи. Підготовка ще 3-х заводів нині на завершальній стадії. АБЗ працюють в Полтавському, Лубенському, Гадяцькому та Глобинському районах. Таке розташування заводів дає можливість забезпечити гарячою асфальтобетонною сумішшю бригади, які працюють на дорогах регіону, передає Державне агентство автомобільних доріг України.

На асфальтобетонних заводах здійснюється прийом і зберігання матеріалів для приготування асфальтобетонної суміші; дроблення (при необхідності) і сортування щебню і піску; дозування і подача в бункер матеріалів; складування; короткочасне зберігання і відвантаження готової продукції.

Компания «Сігнет» к началу посевной 2017 обновила свой парк сельхозтехникиВ частности, парк «Сігнет» пополнился тремя тракторами CASE-340, трактором CASE-210, самоходными опрыскивателями CASE-3330, сеялкой Vaderstad Tempo V18 / 12 предпосевным культиватором Farmet-1000 и пресс-подборщиком Krone Big Pack-1290.

Вся техника уже доставлена в хозяйство и готова к выходу в поле. Одновременно с приобретением техники персонал прошел обучение по особенностям эксплуатации указанных моделей, - отметили в компании.

В березні на українських заводах було вироблено автотранспортних засобів на 125% більше ніж минулого рокуЗа попередніми даними асоціації “УкрАвтопром”, в березні 2017 року на українських заводах було вироблено 687 автотранспортних засобів, що на 125% більше результату торішнього березня і на 90% перевищило показник лютого цього року.

У загальному обсязі автовиробництва більшу частину становили легкові автомобілі, яких було випущено 562 шт. (всі виробництва ПрАТ “Єврокар”): +117% до лютневого показника і +121% до березня минулого року.

Кількість комерційних автомобілів, зафіксованих в статистиці “Укравтопрому” в звітному місяці – 44 автомобілі (всі виробництва ПАТ “ЗАЗ”), що на 12% менше, ніж у попередньому місяці, і на 4% менше, ніж у березні 2016 року. Варто зазначити, що в торішньому березні фігурували дані по виробництву ПАТ “АвтоКрАЗ”, який, з нез’ясовних причин, перестав надавати статистику по випуску автомобілів з серпня 2016 року.

Також за звітний місяць було вироблено 81 автобус, такий обсяг виробництва на 53% перевищив показник попереднього місяця і в 16 разів результат торішнього березня.

Всього за перший квартал 2017 року в Україні було вироблено 1443 автотранспортні засоби, що на 86% більше торішнього результату. З них:

Легкові автомобілі – 1121 шт. (+79% до аналогічного періоду минулого року).

Комерційні автомобілі – 153 шт. (+9% до апмр).

Автобуси – 169 шт. (+1590% до апмр).

На Днепропетровщине строят хирургическое отделение для детской больницы

На территории Днепровского центра матери и ребенка им. Руднева строят новое хирургическое отделение. Его строят вместо старого корпуса, который почти 10 лет был аварийный. Новое отделение будет принимать вдвое больше пациентов и будет оснащено по последнему слову техники. Рядом реконструируют педиатрическое отделение. Его почти вдвое расширили и перепланировали, сообщает пресс-центр Днепропетровской ОГА.Команда ДнипроОДА продолжает реконструировать важные инфраструктурные объекты области. В этом году уже открыли современный неонатальный центр. Продолжается строительство хирургического отделения центра матери и ребенка им. Руднева. Капитально ремонтируем и педиатрическое отделение этой больницы. После завершения работ два объекта оснастят современным оборудованием, чтоб врачи могли лучше помогать детям, - отметил председатель Днепропетровской ОГА Валентин Резниченко.

Работа на строительстве кипит. Летом 2016-го на месте будущего хирургического отделения был только фундамент. Сейчас - уже четыре этажа. Строители активно работают еще над двумя.

Новое здание будет энергосберегающим. Планируем установить современные стеклопакеты, утеплить стены и построить прочную кровлю. Уже выполнили почти половину работ, - рассказал представитель подрядной организации Роман Иванов.

Рядом реконструируют старое педиатрическое отделение. Его почти вдвое расширили и перепланировали. На первом этаже медучреждения планують создать диагностический центр, на других - палаты для пациентов.

Реконструкция объектов проводится за счет государственного и областного бюджетов.

Продовжується реконструкція магістрального трубопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород»Оператор газотранспортної системи України продовжує власними силами реконструкцію магістрального трубопроводу «Уренгой-Помари-Ужгород», роботи проходять на ділянці між компресорними станціями Іллінці та Бар – укладено перші десять кілометрів трубопроводу, повідомляє прес-центр ПАТ «УКРТРАНСГАЗ».

Якщо на підприємстві йде будівництво – воно розвивається, – зауважив віце-президент-головний інженер ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» Ігор Бурак.

На даний час в реконструкції задіяно більше 200 співробітників та 80 одиниць техніки філії БМФ «УКРГАЗПРОМБУД».

Реконструкція виконуються у відповідності до затвердженого графіку. Раціональне планування виконання робіт і періодичний контроль запорука успішного їх завершення.

За словами заступника директора філії БМФ «УКРГАЗПРОМБУД» Андрія Момонта, – На сьогоднішній день зварено майже 23 кілометри газопроводу, з них 10 кілометрів укладено в траншею. Особливістю реконструкції даної ділянки є спорудження переходу через річку Сом, для цього проводиться поглиблення русла водойми, будівництво понтонів, а також зварка, монтаж та баластування пригрузами трубопровода.

На другий квартал поточного року запланований комплекс робіт, який призведе до максимального завершення основних видів робіт, після чого у червні місяці буде проведено пневматичні випробування першої ділянки довжиною 5 кілометрів.

Планами передбачено здати в експлуатацію даний об’єкт до кінця 2017 року та розпочати реконструкцію наступних чотирьох ділянок у наступному році за кошти міжнародних фінансових організацій.

«Богдан Моторс» поставил 13 школьных автобусов на ХерсонщинуДП «Автосборочный завод №1» АО «Автомобильная компания« Богдан Моторс» (Луцк) своевременно и в полном объеме выполнило контракт по поставке школьных автобусов учебным заведениям Херсонской области.

Сумма контракта составила около 27700000. грн. Партия школьных автобусов для Херсонщины стала первой поставкой «школьников» в этом году, сообщает пресс-центр предприятия.

Автобус «Богдан А22412» - это современный отечественный школьный автобус, который соответствует экологическому стандарту Euro 5. Он оборудован в соответствии со всеми стандартами и требованиями, которые предъявляются к школьному транспорту в Украине. «Школьный автобус» «Богдан А22412» производится из агрегатов Ashok Leyland. Автобус рассчитан для перевозки 29 или 31 школьника (в зависимости от комплектации).

ДП «Автосборочный завод № 1 «АО «АК «Богдан Моторс» является ключевым предприятием, входящим в состав корпорации «Богдан», основной задачей которого является производство автобусов малого, среднего, большого и сверхбольшого классов, троллейбусов различных модификаций и электробусов. Производственные мощности завода до 2020 года планируется увеличить с 2200 единиц до 6000 автобусов и троллейбусов в год.

“Енергоатом” почне будівництво комплексу з переробки радіоактивних відходів на Хмельницькій АЕС


Хмельницька АЕС – УНИАН

Національна атомна енергогенеруюча компанія “Енергоатом” планує в 2017 році почати будівництво комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів на Хмельницькій АЕС і продовжити будівництво такого ж комплексу на Запорізькій АЕС. Про це йдеться в повідомленні компанії.

У 2017 році” Енергоатом “планує продовжити роботу зі спорудження комплексу з переробки твердих радіоактивних відходів (ТРО) на Запорізькій АЕС і почати будівництво ТРО на Хмельницькій АЕС, що дозволить скоротити обсяги накопичення радіоактивних відходів на майданчиках станцій, – сказав президент компанії Юрій Недашковський.

5 квітня 2017 року Кабмін затвердив проекти комплексів з переробки радіоактивних відходів, які будуть розташовані на Запорізькій і Хмельницькій АЕС.

Згідно з інформацією “Енергоатому”, вартість будівництва такого комплексу на Запорізькій АЕС становить 662,1 млн грн, а на Хмельницькій станції – 1,164 млрд грн. Введення в дослідну експлуатацію комплексу на ЗАЕС запланований на цей рік, а на ХАЕС – на 2021 рік. Дані комплекси будуть мати установки по вилученню радіоактивних відходів, установки по сортуванню і дезактивації відповідних матеріалів, а також установки для вимірювання активності, пресування, фрагментації і спалювання.

В Николаевской области запущено 2 асфальтобетонных заводаНа базе Николаевской ДЭУ и Южного ДЭУ запущены асфальтобетонные заводы. Подготовка еще 2-х заводов в настоящее время находится на завершающей стадии, передает пресс-служба САД в Николаевской области.

Локации АБЗ запланированы таким образом, чтоб обеспечить горячей асфальтобетонной смесью бригады, работающие на дорогах всей Николаевской области, и тем самым значительно повысить качество выполнения ремонтных работ.

На асфальтобетонных заводах осуществляется принятие и хранение материалов для приготовления асфальтобетонной смеси; дробления (при необходимости) и сортировки щебня и песка; непосредственное приготовления а / б смеси; дозирование и подача в бункер-накопитель материалов; кратковременное хранение а / б смеси и отгрузки готовой продукции.

При изготовлении а / б смеси в обязательном порядке осуществляется выходной лабораторный контроль готовой продукции на соответствие требованиям нормативных документов.

Служба автомобильных дорог в Николаевской области, в первую очередь, нацелена на обеспечение безопасных и удобных условий проезда автодорогами общего пользования, поэтому тесно сотрудничает с главной подрядной организацией - ГП «Николаевский облавтодор» и оказывает всяческую поддержку в обеспечении своевременного выполнения ремонтных работ на автодорогах Николаевщины.

Залізничники Південної магістралі ввели в дію тягову підстанцію КременчукНещодавно введено в дію стаціонарну тягову підстанцію (ТП) Кременчук регіональної філії “Південна залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”. Завдяки своїй потужності вона забезпечить високу пропускну спроможність дільниці Полтава – Кременчук – Користівка та дозволить значно заощадити енергоресурси, передає прес-центр Південної залізниці

Так, введена в дію ТП Кременчук суттєво збільшить обсяги перевезень на дільниці Полтава – Кременчук – Користівка. Раніше через недостатність потужності електротяги, що забезпечувала пересувна модульна ТП (потужність 25 МВт), поїзди тут могли слідувати з інтервалом 42 хвилини. Із введенням в дію ТП Кременчук, потужність якої складає 40 МВт, проблеми з обмеженням руху потягів вирішені. Підстанція повною мірою задовольняє електротягу перевізного процесу на даній дільниці. Транспортний коридор від ст. Куп’янськ через ст. Основу та далі на Полтаву, Кременчук і до Одеських портів отримав потужну електротягу.

Залізничники регіональної філії “Південна залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” проводять масштабні роботи з електрифікації та модернізації електропостачання для забезпечення перевізного процесу через впровадження електротяги.

Довідково: Тягова підстанція Кременчук регіональної філії “Південна залізниця”, розташована на площі 3 га, є одним із найсучасніших виробничих об’єктів ПАТ “Укрзалізниця”. Вона облаштована електрогазовими вимикачами, що завдяки невеликій масі й габаритним розмірам конструкції, а також безшумній роботі приводу, мають чимало переваг перед масляними, повітряними та вакуумними. Крім того, ТП Кременчук обладнана “сухими” (охолоджуються не мастилом, а повітрям) трансформаторами, що забезпечують струм для власних потреб та є доволі надійними і небезпечними у роботі. Мікропроцесори повністю автоматизували робочі місця персоналу і витіснили релейне обладнання, яке займало велику площу. Виробничі та побутові приміщення розташовані в затишних модульних блоках сучасного дизайну.

HarvEast и Maisadour запускают проект по выращиванию семянHarvEast и Maisadour 5 апреля подписали договор о сотрудничестве по выращиванию семян. Уже в апреле родительские линии семян подсолнечника прибудут в HarvEast, об этом пишет корреспондент AgroPortal.ua, присутствовавший на подписании договора.

Суть проекта заключается в том, что Maisadour предоставит HarvEast родительские линии подсолнечника для самостоятельного выращивания семян. Далее Maisadour присвоит номер партии и подделает семена к нужной кондиции на собственном семенном заводе, после чего вернет их HarvEast. Таким образом, агрохолдинг сможет контролировать качество семенного материала на всех этапах.

Для гибридизации компания уже выделила 50 га земли в Донецкой области, часть из которых орошается.

Благодаря заключению этого договора мы закрепляем наши партнерские отношения. Компании Maisadour и HarvEast, которые одновременно являются и поставщиком, и клиентом друг для друга, соглашаются объединить свои лучшие профессиональные практики, делиться знаниями, опытом и совместно минимизировать риски, присущие сельскохозяйственной деятельности», - сказал генеральный директор «Майсадур Семанс Украина» Дестйо Ромен Стефан.

Как отметил генеральный директор HarvEast Дмитрий Скорняков, в этом году агрохолдинг фокусирует свое внимание на выращивании семян, а контроль качества семенного материала на всех этапах даст уверенность в будущем урожае.

Сотрудничество HarvEast и Maisadour - одной из крупнейших групп во Франции - еще раз подтверждает серьезность наших намерений по семеноводству, - сказал он.

Саудівська Аравія запрошує українські компанії брати участь в розвитку своєї залізниціСаудівська Аравія запрошує українські підприємства до прямих переговорів про участь в масштабних проектах з розвитку залізниць в цій країні. Про це повідомили в Мінінфраструктури з посиланням на зустріч заступника міністра інфраструктури Віктора Довганя і заступника голови Мінтрансу Саудівської Аравії, яка відбулася в Ер-Ріяді в рамках міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва, передає ЦТС.

У тому числі саудівська сторона зацікавлена ​​в поставках залізничного рухомого складу на свою територію.

Спасатели Кропивнитчины и Черкащины получили новые современные автомобили и снаряжение

В г. Кропивницкий с участием первого зама главы ДСНС Олега Мельчуцкого и председателя Кировоградской ОГА Сергея Кузьменко состоялась церемония вручения личному составу Кировоградского гарнизона пожарно-спасательной техники и снаряжения.Спасатели получили 4 новых современных пожарных автомобиля на базе шасси «МАЗ», закупленных за средства государственного бюджета в 2016 году. Кроме того, в подразделения ДСНС области переданы экскаватор, дизельная электростанция ​​и насосная станция, которые служба получила от правительства Китайской Народной Республики.

"Боеспособность пожарно-спасательных подразделений зависит не только от опытности каждого спасателя, но также от материально-технического оснащения подразделений. Поэтому главная задача на сегодня - максимально обеспечить гарнизоны современной техникой и снаряжением", - сказал Олег Мельчуцький.

Председатель Кировоградской областной государственной администрации Сергей Кузьменко вручил спасателям 36 комплектов боевой одежды, 14 единиц водолазного снаряжения, сертификат на 4 тонны пенообразователя, которые были приобретены за счет выделенных средств из областного бюджета.В этот же день в Черкассах, с участием заместителя председателя ДСНС Украины Руслана Билошицкого и главы Черкасской ОГА Юрия Ткаченко состоялась церемония передачи современной техники спасателям области. Подразделения ДСНС получили четыре новых пожарных автомобиля, закупленные за средства государственного бюджета в 2016 году.

В общем, в 2016 году при содействии ДСНС Украины черкасские спасатели получили катер класса "река-море" со специальным оборудованием, специальный пиротехнический автомобиль "Mitsubishi L-200", инженерной техники на общую сумму 5465000 гривен. Также благодаря специальным областным и районным программам для спасателей Управление ДСНС области за прошлый год удалось приобрести современное оборудование и технические средства на сумму более 4 миллионов гривен.

Qatar Airways начнут летать в Украину в ближайшие год-два

Qatar Airways начнут летать в Украину в ближайшие год-два
Фото: EPA

Авиакомпания Qatar Airways в понедельник, 24 апреля, объявила о запуске 12 новых направлений в 2017-2018 гг., в том числе - в Киев. Об этом сообщает Reuters. Другие направления включают, в частности, Кардифф, Малагу, Миконос, Аккру, Прагу, Момбасу и Абиджан.

Напомним, Qatar Airways ранее неоднократно занимали лидирующие позиции в рейтингах лучшихи наиболее пунктуальных авиакомпаний мира.

На Львівщині відкрили завод, що вироблятиме продукцію для IKEAУ селі Яструбичі, Радехівського району підприємство «Сентіо» запустило єдине в Україні високотехнологічне виробництво матрацної жакардової тканини з повним циклом виробництва. Він включає в себе основонамотувальний етап, безпосередньо етап ткання та унікальний для України етап ламінування тканин. До цього моменту даний вид тканин лише імпортували з Китаю, Туреччини та країн ЄС.

Як зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка, таке виробництво на Львівщині ставить Україну на один рівень з відомими світовими виробниками жакардової матрацної тканини. Виробнича потужність підприємства становить близько 1 500 000 метрів тасьми та близько 100 000 метрів тканини в місяць.Зараз на підприємстві є 30 робочих місць. У зв’язку із розширенням виробництва ця кількість зросте до 60.

“Зростання економіки в основому залежить від малого та середнього підприємництва. Тішить, що тут, на Львівщині бізнес заручився підтримкою і розумінням влади, тому кожного місяця відкривається нове успішне підприємство” – зазначив під час відкриття виробництва заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук.

Продолжение: Часть 11, Часть 12, Часть 13, Часть 14, Часть 15, Часть 16, Часть 17, Часть 18, Часть 19, Часть 20, Часть 21, Часть 22, Часть 23, Часть 24, Часть 25, Часть 26, Часть 27, Часть 28, Часть 29, Часть 30

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал і Укрінформ

Ссылки на все части дайджеста "Как в Украине ничегониделаеца" можно посмотреть здесь

*****
Допомога антимосковському проукраїнському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желания и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7422 2966 6940
Tags: АПК, заводы, зроблено в Україні, инновации, инфраструктура, модернизация, обзор, перемоги, предприятия, прогресс, производство, промышленность, развитие, успехи, экономика
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 49 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →