Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Не провокуйтесь на проекти Банкової

Остання рятівна соломинка регіоналів – закон про мови

А що, власне, трапилось із прийняттям в першому читанні «масла масляного»? Тобто, законопроекту, який нічого не дає, крім передвиборчого фундаменту українофобській партії регіонів? Хіба дозвіл спілкуватися російською російськомовним покращив їм життя? Хіба після прийняття цього проекту у другому читанні газетні кіоски ще більш наповнять російськомовною пресою, коли в них і так 99,99 відсотків періодики мовою північного сусіда? Хіба манкуртське телебачення додасть у свої сітки зайві на добу 10 годин мовлення російською до вже існуючих 24-х годин? Та не смішите мої капці.

Хіба злочини провладної бригади від писанини Колесниченка з Підрахуєм підпадуть під індульгенцію після повалення режиму донецької сім`Ї?

Та нехай хоч завтра змінять назву Україна на Малоросія. Що від того зміниться? Хіба ми зараз живемо в Україні? Хіба країна сьогодні не окупована братвою під проводом агентів КДБ-ФСБ? Чи в нашій Конституції не закріплена одна державна мова – українська? Навіщо вестись на провокацію «професіоналів»?

Чи може опозиція теж використовую безглуздий мовний агітпроп для власної реклами? Мов, які ми принципові та щирі у відстоюванні всього українського. Припинить дешевий цирк! Чи може когось влаштовував пакт Януковича-Мєдвєдєва, який ще страшніше та руйнівній за цей дитячий закон любителів російських щів? Опозиція ковтнула образу від єнакіївського кормчого, коли він на всю Європу відмовився від визнання геноцидом винищення мільйонів співвітчизників. Але зараз ви рветеся в бій та ведете за собою людей заради піару яничарів.

Якщо питання таке принципове, то виходьте на вулиці безстроково, виводить людей проти кримінальної руїни. Досить грати у демократію із розбійниками!

Нехай краще об’єднана опозиція, «Свобода», «Удар» і решта українських політиків та громадських діячів сьогодні зосередяться на більш вагомих для людей і країни питаннях. А саме: почнуть громадські слухання майбутнього першого закону у пост-манкуртській Україні про люстрацію. Обговорюйте перелік вищих посадових осіб, чиї злочини очевидні та не потребують великої доказової бази, щоб посадити їх в тюрми. Виносьте під час виборчих перегонів на суд суспільного загалу свої власні перші кроки, які повернуть Україну до Європи та наповнять державу українським змістом. Врешті решт моделюйте ситуацію за умов фальшування виборів.

Не варто реагувати на дрібниці, коли в хаті ґвалтівники та крадії. Нехай приймають тимчасові закони, нехай тішать амбіції гномів з Залісся і денаціоналізованих совків. Але, якщо сьогодні народ не почує від опозиційних політиків, що всі закони та порядки, які приймають та насаджують яничари не будуть скасовані у перший же день після взяття Межигір`я, то й не варто за них голосувати.

Час спливає. Сформуйте свої принципові дії. Розкажіть виборцям, що очікувати після перемоги опозиції по крокам. Робіть свою справу і залиште авторів проекту про мови на самоті. Не буде опору безглуздим законам – не буде реклами партії, чий рейтинг упав за критичну межу. Тоді блакитним ні з чим буде йти до свого поскубленого цим же режимом електорату.


Tags: Верховна Рада, Колесниченко, Партия регионов, Україна, агитпроп, антидержавна діяльність, законопроекты, оккупация, оппозиция, пиар, политреклама, политтехнологии, провокации, пятая колонна, регионалы, режим Януковича, российское наречие, советы, статті О. Леусенка, украинофобия, українська мова
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 31 comments