Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Радіо Воля кожному юзеру!

В Укрнеті з’явився прообраз сучасного суспільного радіо

Не так давно відбулася надзвичайна подія - в мережі Інтернет розпочато мовлення РАДIO ВОЛЯ . Українська музична інтернет-радіостанція транслює справжню українську музику.

Радіо Воля це один з проектів Українського Віртуального Опору – УВО. Керує радіо координаційна рада Всеукраїнської громадянської організації УВО.

В ефір входять пісні виключно українських виконавців. Станція веде цілодобове мовлення з 10-го листопада 2011-го року та працює лише в Інтернеті за наступними адресами: http://volya.cv.ua та http://radio.volya.cv.ua/index.php .



Деякі експерти вже встигли порівняти радіо Воля з суспільним мовленням. Це саме те, про що так довго нам розказувала балачки влада (від помаранчевих вождів до блакитних гауляйтерів). Суспільного телебачення українці поки так і не побачили, але зараз з’явився шанс на хоча б суспільне радіомовлення.

У планах творчого колективу радіо Воля інформаційні, розважальні та пізнавальні програми для слухачів всіх вікових та соціальних груп та в різноманітних форматах з врахуванням інтересів Інтернет-користувачів. Але програмування включає не тільки продукти масової популярності, а й програми, спрямовані на вузькі аудиторії, в т.ч. і з некомерційною метою.

Радіо Воля віддає перевагу продуктам власного виробництва, які сприятимуть формуванню, культивуванню та пропагуванню української національної ідеї, захисту і утвердженню української мови, відродженню історичної пам'яті та духовності українського народу.

Інтернет-радіо унеможливлює на своїх частотах пропаганду насильства та антисоціальної поведінки. Мають „волівці” й свої „темники”. Але це не цензура, як у провласних ЗМІ, а принципові вимоги - заборона міжнаціональної ворожнечі та відображення в етері радіо максимально повного спектру думок з приводу будь-якої теми, що стосується життя суспільства.



Побудоване мовлення з урахуванням інтересів в першу чергу дітей середньої та старшої ланки, молоді та осіб середнього віку. В етері велика частка інформаційно - публіцистичних, музичних програм та передач культурно-мистецького спрямування.

Поки що більшість програм виготовляється в запису шляхом детального редагування, з метою випуску програм високої якості. Але вже у найближчому майбутньому радіо Воля планує поступовий перехід на мовлення в прямому ефірі.

188.17 КБ

П’ять копійок: Дуже зручне мовлення - в окремій закладці вмикаєш радіо ВОЛЯ і працюєш, насолоджуючись українською сучасною чи народною музикою. Особисто мені такий формат до вподоби – раджу усім патріотам. До того ж, враховуючі намагання блакитно-брудної влади максимально прибрати з українського теле та радіо ефіру все українське, інтернет-радіо Воля стане до нагоди багатьом шанувальникам українського за духом мистецтва. Послухайте й переконаєтесь, що девіз цього радіо «...і слово, і пісня, і слава, і воля нехай в Україні жиє...» відповідає заявленому концепту.


Tags: СМИ, УВО, Україна, анонси, бренди, видео, громадянське суспільство, культура, масс-медиа, музыка, народні гуляння, национальные интересы, національний виробник, новини, общественные организации, отдых, патриотизм, патріоти, песни, проекти, пропаганда, розваги, рок-группы, свобода слова, статті О. Леусенка, украинизация, українство, українська мова, українські пісні, українці, шоу-бизнес, якість
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments