Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Закляття недопрезидента, який розтоптав гідність й на вимогу Москви не визнав Голодомор геноцидом

Документально-публіцистичний фільм «Закляття безпам'ятства. Голодомор 1932-33 років на Луганщині», знято відомими дослідниками Голодомору Іриною Магрицькою та Олександром Крамаренком.

Протягом кількох років автори збирали та записували на відео свідчення сотень очевидців Голодомору на Луганщині, народжених від 1908 до 1923 року. Ці шокуючі сповіді стали основою сюжетної лінії фільму Від голоду загинули цілі покоління справжніх господарів, які любили землю і вміли на ній працювати, а відтак було загублено історичну пам'ять нації, оскільки були знищені або повмирали батьки, що не встигли передати досвід від свого діда-прадіда.

Голодомор на Луганщині ч1-2Голодомор провів свій несправедливий відбір: вижили ті, хто був більш злішим, нахабнішим. Збереглися і позбавлені кращих людських якостей «активісти» та представники сільської еліти, які не голодували і могли з рідного батька здерти останню сорочку і відняти останню зернину.

Смерть достойних, кращих, найбільш працьовитих привела до втрати традиції і звичаїв, до деградації моральності і зміні в генотипі українського народу. А головне -- життя людини знецінилося, знецінилась роль людини-працівника.

Закляття безпам'ятства. Голодомор на Луганщині ч2-2У червні 1933 року італійський консул С. Граденіго, який побував у багатьох місцях України, писав до свого представництва у Москві, що від голоду СРСР загинуло від 10 до 15 млн. чоловік. Німецький аташе посольства у Москві Ото Мілер писав, що від голоду загинуло 7,5 млн. чоловік. А колишній голова уряду Англії У. Черчілль повідомив, що у Ялті нібито Сталін зізнався йому, що від голоду і репресій загинуло 10 млн. чоловік.Вічна пам’ять загиблим у Голодоморі! Українці, не забувайте своїх катів, вони Покаяння ще не принесли....
Tags: Голодомор, Луганщина, СССР, Україна, видео, геноцид, демография, документы, история, правда, преступления коммунистов, секретные документы, смерть, трагедия, убийства, українство, українці, факты, фильмы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments