Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Етап дрейфування в сторону Кремля тварини закінчився.

Mason Lemberg

Етап замаскованого дрейфування в сторону Кремля тварини по кличці йуля закінчився.


Минули ті часи, коли під знаменами "патріотизму" і "європейського майбутнього" тварина по кличці йуля тихенько пролазила у ВР завдяки штучноствореній "героїні" савченко.
Минули ті часи, коли тварина по кличці йуля орієнтувалася на підтримку західноукраїнського люмпенату, з його шмарклявими мріями про "ЄС прийде, бабок дасть, робити не треба буде".
Минають ті часи, коли тварина по кличці йуля, використовує інтернаціональні люмпенські заманухи про дешеві тарифи і турботу про населення (саме населення, так).

Підхоплена інформаційними хвилями рупорів кремлівської пропаганди в Україні (всяких мураєвих, 112, "соціологів", "експертів", "політологів") з мовчазної підтримки кремлівських ЗМІ, тварина по кличці йуля схоже націлилась на ядерний бидлолюмпеноелекторат комуністів і януковича.
Судячи по різкій зміні риторики і специфіці інформаційної підтримки, тварина по кличці йуля отримала офіційну ліцензію основного дилера русского міра в Україні.
Сьогоднішня риторика тварини по кличці йуля, дуже схожа на спроби зайняти нішу ПР, а головне ця риторика підтримується адептами русского міра..

А я от сиджу і думаю - куди ж ти, бабо, зібралася? Куди спішиш? Ти ж ніколи не вміла зупинятися..., а тут ще й на швидкості...
Але спіши, йуля, спіши. бо ж чим більша швидкість, тим швидше твоя дірява шлюпка зустрінеться з твоїм айсбергом.


Tags: Тимошенко, зрадофилы, кремлевские технологии, кроты Лубянки, слив
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments