Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Передумов для обговорення в Раді "особливого статусу" Донбасу немає, - І. Геращенко

Наразі відсутні передумови для обговорення закону про проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях Сходу України та надання їм "особливого статусу".Про це заявила журналістам у Слов'янську народний депутат, представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко, яка разом з главами МЗС Франції, Німеччини та України прибули з поїздкою на Донеччину, повідомляє Укрінформ.

"На сьогодні жодної передумови, щоб завтра така дискусія у парламенті відбулася, немає. У нас продовжується щоденне порушення режиму тиші, не виконано жодного пункту Мінських угод, заблоковано звільнення заручників і допуск гуманітарних місій на тимчасові окуповані території", - заявила Геращенко, коментуючи на прохання кореспондента Укрінформу реальність голосування у Раді з приводу "особливого статусу" Донбасу.

Вона наголосила, що жодного просування немає і в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, де обговорюються модальності виборів: "По жодній з модальностей домовленості немає".

Геращенко також повідомила, що вчора ввечері відбулася зустріч лідерів усіх депутатських фракцій Верховної Ради з міністрами закордонних справ Німеччини і Франції, "де достатньо відверто було обговорено політичну ситуацію, Мінські угоди тощо".

"Українська сторона стоїть дуже чітко на тій позиції, що ми зацікавлені, як ніхто інший, у мирі на Донбасі, політико-дипломатичному шляху врегулювання конфлікту, розв'язаного російської стороною. Але ніколи Україна не буде продавати суверенітет і незалежність. Ми не будемо цим торгувати і тому ніяких компромісів тут бути не може", - наголосила вона.
Tags: Геращенко, Донбас, МИД, Минские договоренности, ОРДЛо, переговоры
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments