Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Квартал95 шутит против того, за кого заплатят. Проститутки в маске шутов это так удобно..

П’ять копійок: Сначала этой компании платил Интер, теперь Беня Коломойский. Шутки с каждым разом все площе, а искрометность нулевая. "Вечерний квартал", по моему мнению, превратился в телевизионных лещенко, ляшко и Ко, шутят над конкурентами хозяина, причем, который морально ниже объектов шуток. А рашизма в антураже и речевках, как и раньше - хоть отбавляй, поэтому и прикрыли все слоганом "Слава Украине!", над которым зеленские и кошевые еще вчера смеялись на пару с московскими корешами.. Многое в их деятельности считаю даже вредным: Квартал зачастую прививает ватность телезрителю. Такой себе а-ля модернизированный Петросян. Ребята, одумайтесь, ведь не все измеряется деньгами.. Хотя, кому это я? Из грязи в князи о порядочности не задумываются.

1
**
Олександр Клочан
Блогер


Зеленський - це ти довбана шлюха з русского порно, а не Україна
Не хочеться марузити цим лайном свій життєпис, але проковтнути мовчки знов - дуже тяжко.
Це так прикольно - поїхати в русскій мір і обісрати рідну країну по самі вуха. Обісрати так, що аж очі вилазять. Обісрати чітко для цільової аудиторії, тобто для русскава міра.

Хороша робота в чоловіка - насрав на голову, і норм. А якщо хтось образився - то можна ще досрати, розповівши про відсутність чустваюмара.
Знаєте, в будь якій нормальній нації - цих покидьків гарантовано чекав би повний ігнор, зневага і забуття вдома. Їх би не пускали в зали, не ходили на концерти, витирали би об смердів ноги при першій же нагоді. Та не в нас.
Уявіть, приміром поляка, що поїхав на празнік русскава міра і змішав з лайном свою країну, недвозначно натякаючи, що вона шлюха... Таким повіям як Квартал в Польщі ніхто б копійки більше не дав і в мережах тільки деенерівці б їх репостили.
Та не в нас
Свято какой разніци - триває...
Покидьки - сміливі. Джаст бізнес. Прийдуть додому, заспівають про Україну і хахли схавают. І станут жить как прежде, даже еще лучше.
А таки ж і схавають. ..(
А в мене туго з почуттям гумору. Зеленський - це ти довбана шлюха з русского порно, а не Україна. Це ти довбаний безпринципний покидьок і вся твоя шутня горохова. І до Петра тобі ще далі ніж до України, скот.
https://www.youtube.com/watch?v=IAylBO5NkiQ
пс. 4.20 минута, если кому не хочется пересматривать все видео.
Tags: Квартал-95, гумор, клоунада, марионетки, мрази, проституция, телевидение, шоу-бизнес
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments