Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Лещенко - брехло, маріонетка і негідник. Гидко дивитися на жалюгідного перевертня

Щоб називатися антикорупціонером треба мати бездоганну репутацію і не брехати. Якщо ти намагаєшся висвітлювати чиїсь провини, спочатку розберись у власних. Вважаю, що горе-депутат Лещенко не має більше авансу на довіру і увагу до себе, власно, як і його захисники та співмешканці, які розважають агресорів у Москві.Mason Lemberg

Звів до купи всі претензії до Лещенка по факту придбання квартири.
Тут - http://radiolemberg.com/ua-articles/ua-allarticles/uoterheit-leshchenka

В результаті чого можна стверджувати:
1) Сергій Лещенко - не може бути названий антикорупціонером, оскільки операція купівлі-продажу його квартири не є чесною, відкритою, прозорою. Після ймовірного отримання величезної безвідсоткової позики Лещенко перестав бути незалежним.
2) 31.08.2016 року Сергій Лещенко вчинив злочин, що доведено документально. Ніяких документів, що підтверджують свою невинуватість Лещенко не надав. Тому всі розмови про те, що до Лещенка немає претензій і що "претензії тільки в площині моралі" - є відвертою брехнею і маніпуляцією.
3) Спроби Лещенка (не документами, а словами) відвести підозри від себе, ще раз підтвердили те, що він брехун. В 7 поясленнях - 5 фактів брехні і 3 факти маніпуляцій.

4) Не дивлячись на те, що Лещенко вчинив злочин, він може не понести покарання і навіть бути виправданим. Чому? - Тому, що діри в українському антикорупційному законодавстві дають змогу Лещенку не декларувати готівку і укладати договори позики в будь-якому вигляді, з будь-ким, в будь-яких сумах, будь-коли. І тут важливо те, як спрацює НАБУ. Чи задовільниться НАБУ показами Лещенка чи буде досліджувати фіктивність цих показів. Від цього залежить наша довіра до НАБУ. В статті я зазначив 5 індикаторів, які будуть свідчити про професійність розслідування НАБУ цієї справи.

Багато кому буде дивно читати мене російською. Я писав це російською з метою більшого охоплення, а також на прохання угорського журналіста, який обіцяв дослідити факти і ознайомити угорців з діяльністю справжніх українських антикорупціонерів :)

Я буду вітати всі спроби поширення цього матеріалу, всіма можливими мовами. Дякую за репост.
Tags: Лещенко, НАБУ, двойные стандарты, депутаты, для репоста, журнашлюхи, зрадофилы, коррупция, марионетки, оборотни, разоблачение, слив
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments