Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Суд разрешил арест Шойгу. Первый звоночек по будущему гаагскому сидельцу

Печерський райсуд дозволив затримати Шойгу

Печерський райсуд Києва дозволив затримати міністра оборони Росії Сергія ШойгуПро це йдеться у відповідному рішенні суду.

"Клопотання заступника начальника слідчого відділу управління з розслідування злочинів проти основ національної безпеки України Головної військової прокуратури ГПУ Ткаченка А.М., погоджене прокурором відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням Головної військової прокуратури Криніним І.О., про дозвіл на затримання підозрюваного, з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою - задовольнити", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, суд надає дозвіл органу досудового розслідування на затримання підозрюваного, з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Ухвала втрачає законну силу 26 лютого 2017 року або до вказаної дати з моменту приводу підозрюваного чи відкликання ухвали прокурором. Ухвала оскарженню не підлягає.

Еспресо
Tags: Шойгу, аресты, военные преступления, суды
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments