Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Трошки зради: Україна вперше за 20 років отримала дивіденди з океанського флоту

Океанський риболовецький флот України вперше за 19 років перерахував дивіденди до держбюджету країни. Про це повідомило Державне агентство рибного господарства України.


"30 серпня на валютний рахунок до Державної казначейської служби України надійшло понад 13 млн грн (515 тисяч доларів) від діяльності державного океанічного риболовного флоту за результатами 2015 року. Це перша в історії України сплата дивідендів за 19 років існування підприємства-судновласника" - повідомив голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Сума виплати склала 13 мільйонів гривень (515 тисяч доларів), вона була визначена на основі менеджерської звітності за 2015 рік. Загальний дохід державного океанічного рибальського флоту в 2015 році склав більш як 680 тисяч доларів.

"Отримання дивідендів державою від діяльності рибопромислового океанічного флоту стало можливим завдяки комплексному вирішенню проблем океанічного флоту в 2015, а саме - повного погашення боргу, збільшення ставок фрахту на 40%, зміні умов контракту на користь України і зміні фрахтувальника для судна Іван Голубець", - йдеться в повідомленні.

Ця подія викликала резонанс в соцмережах.

"У дядька Петра з Гройсманом прибуток приносити починає навіть те, на що вся країна давно забила", - жартують користувачі Facebook, повідомляє Знай.ua.
Tags: госкомпании, дивиденды, корабли, менеджмент, прибыль, рыба, флот
Subscribe

 • Кацапські вурдалаки

  Коли на вершині влади сидить ця сімейка совєцьких вурдалаків, я уявляю мільйоні виборців, в порожнині черепних коробок яких - хробаки замість…

 • Внутрішня окупація

  Цензура у Віслюка перевершила цензуру Януковоща! Проковтнемо це – завтра ЗЕбанда почне судити нас за твіти та вподобайки. ** Російські…

 • Хто виноситиме Зеленського з Банкової?

  Свої же його і винесуть після передозу ** Гунявий ублюдок вже поставив під сумнів Східне партнерство. Це другий куплет кремлівської частушки після…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments