Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українська Венеція – Вилково ласкаво запрошує на відпочинок! (відео)

Ви знаєте, що в України є своя Венеція? Не настільки славетна архітектурою та мистецтвом, але визначна своєю природою та красою.

1

Гордый титул небольшого украинского городка. Почему так? Да потому что город Вилково – город на воде, вместо асфальта здесь вода, вместо автомобилей – лодки. Это город рыбы, вина и птиц. Он расположен в украинской части дельты Дуная. Жители города уверяют, что это идеальный отдых для семьи с детьми и друзьями

Вилково с высоты птичьего полёта. Потрясающая и впечатляющая красота!


Город Вилково и Дунайский Биосферный заповедник с высоты птичьего полёта. Прекрасное, великолепное и красивое зрелище.

2

Особливості місця

Вилкове спочатку мало назву Посад Липованського і засноване у 1746 році, а, власне, містом стає у 1762 році. Його творцями були російські старообрядці. Кажуть, що люди тут живуть до ста років. Місто дуже багатонаціональне, не зважаючи на його не велику чисельність населення, тут ужились українці, росіяни, греки, гагаузи, німці і болгари! Оце так вінігрет!

Кожен другий тут рибалка, адже вода насичена рибками, найпопулярніша місцева смачна «дунайка». Хоча, кажуть, що був улов на прісноводну рибу білугу завбільшки з корову! Хто зна? Може й справді?

У місті багацько хатинок-мазанок і кожна сім’я має в середньому по два човни. До того ж, місцевість славиться вирощуванням полуниці та винограду, місцеве вино «Новак» із хорошим смаком. Обов’язково, завітавши сюди, скуштуйте «дунайку» із смачним домашнім винцем.

Крім того, Вилкове не від’ємна частина Дунайського біосферного заповідника, адже в місті знаходиться його адміністрація. Територія заповідника охоплює острови дельти вниз та вгору за течією Дунаю, озера дельти та двокілометрову смугу морської акваторії вздовж узбережжя ріки. Заповідник дуже багатий на тварин, зокрема птахів. Тут можна побачити: чимало чапель, тисячі лебедів-шипунів, десятки тисяч перелітних качок і бакланів, можливо навіть кучерявого пелікана, орлана-білохвоста чи тюленя-монаха. Поміж 40 видами ссавців – 14 занесено до Червоної книги України.

Кожен турист, який тут побував просто зобов’язаний сфотографуватися біля металевого знаку «0 км», який встановлений у місці впадіння Дунаю у Чорне море, інформує Стежками.com.

Це місто – вода, природа, риба, птахи та просто відпочинок. Вилкове – для вас.

3

"Українська Венеція" — місто Вилкове


яку воду п’ють люди в "українській Венеції"? Скільки там коштує човен на прокат і як живуть на островах старовіри без благ цивілізації?

2
База отдыха "Килимбейка" Вилково, Одесская область

Поради незнайомцю

Опинившись у Вилковому, обов’язково скористайтесь вже готовими послугами екскурсії, які можна знайти тут: www.plaske.ua , і тут: http://vilkovo.info/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=33&lang=ru .
Вилкове– «Українська Венеція». Як добратися?

Найкраще до Вилкового і, власне, заповідника дістатися міжміськими автобусами з Одеси (відстань –207 км). Для власного транспорту – автошляхи: Т 1604 та Т 1610. Крім того, у місті – Усть-Дунайський морський торговельний порт і діє пункт контролю на кордоні з Румунією Вилкове—Переправа.

Міська влада
Адреса: 68355, Одеська область, Кілійський район, м. Вилкове, вул. Кірова, 27

Література
http://vilkovo.info/

1
Так Вилково выглядел в 1965 году при советах. В рыбколхозе насчитывалось 22 сейнера,которые уходили к берегам Крыма на вылов скумбрии, хамсы, тюльки, шпротов и т.д.
Tags: Дунай, Одещина, видео, вода, города, достопримечательности, зеленый туризм, мандри, отдых, путешествия, реки, село
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment