Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Пензлем дитини пише Творець (фотофакти)

Вчора, у неділю після пополудні в Києві на Аскольдовій Могилі пройшла відкрита мистецька акція «Намалюємо світ разом», присвячена екологічному дню Бога Творця. Гостем акції був відомий сучасний українсько-вірменський художник Борис Єгіазарян. Акція ініційована та проводиться Комісією Християнської Єдності УГКЦ за підтримки Патріаршого товариства святого рівноапостольного Великого київського князя Володимира.

Акція приурочена дню Бога ТворцяДіти на цьому духовному заході були стержнем програми. Було чим зайнятися й дорослим. Після служби можна було початувати медком з черкаської пасіки, відвідати церковну кав’ярню, поспілкуватися з священиками і художником Б. Єгіазаряном та помилуватися дитячими малюнками, в яких прихована вся сутність навколишнього світу. Якщо ви вмієте це роздивитися)

День Творця, або День Створіння був започаткований у 1989 році Константинопольським Патріархом Димитрієм І.

Відтоді у цей час дедалі більше християн в усьому світі об’єднують свої зусилля на благо довкілля, дякують Богу за створений світ і моляться про збереження і спасіння усього створіння, яке «стогне і страждає в тяжких муках» (Рим. 8, 22).

2011 рік проголошений Організацією Об’єднаних Націй міжнародним роком лісів.
З огляду на це, Всесвітня Рада Церков закликає до молитов за збереження зелених насаджень і лісу.


Tags: Бог, Київ, ООН, УГКЦ, акции, видео, конфессии, мистецтво, молодежь, народні гуляння, освіта, природа, священники, свідомість, фото, храмы, художники, церковь, экология
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments