Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В Україні заборонили трансляцію ще трьох російських телеканалів

1
Shutterstock

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України вилучила з переліку дозволених для трансляції на території України ще три російських телеканали. Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні в четвер, інформують Крим.Реалії.

Як повідомляє прес-служба Нацради, під заборону потрапили зокрема телеканали, що мають юрисдикцію Російської Федерації: «Вопросы и ответы», «Усадьба – ТВ» і «Домашние животные».

У Нацраді зазначають, що підставами для цього стало розміщення мовниками комерційної реклами, що є порушенням вимог частини дев’ятої статті 13 Закону України «Про рекламу» (трансляція (ретрансляція) реклами, яка міститься у програмах та передачах іноземних телерадіоорганізацій, що транслюються (ретранслюються) на територію України, у разі якщо іноземні телерадіоорганізації не підпадають під юрисдикцію держав – членів Європейського Союзу або держав, які ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, забороняється).

Рішення набуде чинності за місяць після його ухвалення, у разі надання правовласниками або дистриб’юторами цих програм гарантій щодо усунення порушень Національна рада може переглянути свою ухвалу.

У березні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України вилучила з переліку дозволених для трансляції на території України ще 14 російських телеканалів. Тоді підставами для заборони телеканалів були – помічені в ефірі цих мовників персони, які внесені до переліку осіб, що створюють загрозу національній безпеці, а також зафіксована комерційна реклама, розповсюдження якої в ефірах іноземних телеканалів в Україні заборонене.
Tags: НацРада з питань ТБ і радіо, законодательство, мэйд ин раша, очищение Украины, расеянский зомбоящик, раша гудбай, телевидение
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments