Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Бронеавтомобиль "Тритон" для украинских пограничников (видео)

Черкаські прикордонники випробовують бронеавтомобіль "Тритон"

1

Протимінні бронемашини "Тритон" вивели на випробування

У навчальному центрі Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота випробовували техніку нового зразку, а саме колесні бронемашини з посиленим протимінним захистом «Тритон».

Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

"Протягом кількох днів у польових умовах проводилось тестування бронеавтомобіля, який призначений для прикриття загрозливих напрямків, ведення спостереження та передачі інформації до центрів управління службою прикордонних підрозділів", - йдеться у повідомленні, пише Укрінформ.

Як зазначається, у рамках інженерно-технічного облаштування кордону з РФ ця техніка незабаром надійде на озброєння до Східного регіонального управління.

Цей варіант бронемашини розроблений інженерами саме для Держприкордонслужби. Машина має бронювання, що відповідає другому рівню STANAG 4569. «Тритон» здатний захистити екіпаж при підриві протитанкової міни потужністю до 6 кг вибухівки.

Для ефективного спостереження за обстановкою на кордоні машина оснащена комплексом наземної розвідки, зокрема радіолокаційною станцією та тепловізійною установкою. «Тритон» може перевозити додатково до 4 осіб наряду у віддалені зони, де вони зможуть в автономному режимі нести службу до 7 діб. Для цього бронемашина оснащена дизель-генератором, автономним опаленням та системою кондиціонування. Для передачі даних на «Тритон» встановлена супутникова система.

Під час попередніх випробувань прикордонники вже подавали розробникам низку пропозицій зі вдосконалення функціоналу транспортного засобу. Усі вони були враховані при підготовці автомобілів до експлуатації.


На Черкащині пройшли випробування бронеавтомобіля "Тритон". Його думає брати на озброєння Держприкордонслужба, повідомляє 5 канал.
Tags: БТР, ОПК, видео, военная техника, зроблено в Україні, пограничники, українське
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments