Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Не успела Яресько намекнуть на премьерство, как у Шапокляк полыхнулоБогдан Карпенко

Не встигла Яресько натякнути на прем'єрство, як у БЮТ просто запалало. Вже демотиватори малюють) Читаю, як тут Власенку прилетів чудовий комент від Роновича, вирішив заскрінити і з вами поділитись

1
Антивсепропальщик/Антипопулiст

Ігор Ронович

Іронія в тому, що цей гнівний маніпулятивний пост про Яресько пише "права рука" Тимошенко, яка 2 роки свого прем'єрства спромоглася:
1) Набрати кредитів $23 млрд. За 2 роки. Нагадаю. Янек за 4 роки набрав $33 млрд. А Яwенюк з Яресько зменшили борг на $7,7 млрд.
2) Укласти "прекрасну" газову угоду з Газпромом по ціні $490 за 1000 кубів. Але навіть не це страшно, а те, що в угоді був закладений принцип "бери або плати", згідно якого ми мали купляти газ, який нам нафіг не потрібен, а якщо не купляти, то платити за те, що не купили.
3) Вбухати в нікому не потрібні банки Родовідбанк, Газбанк мільярди державних грошей. Тільки по Родовідбанку бул вбабахало близько 13 мільярдів державних коштів. Я вже не говорю про пільгові кредити, які пробивав уряд Тимошенко для всяких Кость Живаго.
4) Довести до стану повного пздца Нафтогаз, абсолютно неадекватними рішеннями і розпилами бюджету цього підприємства.
5) Довести до банкрутства чи до повного коллапсу купу державних підприємств.
6) Не маючи джерел фінансування, перед виборами купляти людей за "юліну тисячку", яку зараз приходиться віддавати з відсотками і в доларовому еквіваленті.
7) Віддати всі ключові державні тендери своїм людям. Так потім янек робив... Янек був узурпатором, а Юля в бєлом :-)
8) Зробити так, що починаючи з вересня 2009 року по кінець каденції Тимошенко, держава просто не виконувала свої зобовязання перед виконавцями робіт за державні гроші, бо в "казначействі не було грошей".
9) Зупинити процес вступу в НАТО
10) Остаточно розвалити армію
11) Хіхікати з хлом, після нападу на Грузію та анексії Абхазії і Пд.Осетії. Очевидно, Тимошенко подобався такі підходи хла.
12) Я вже не говорю за всякі "ширки", лозінських і інші зашквари пані Юлі.

І промовчу вже за зашквари 2014, серед яких: вимога здатися на милість хлу навіть не мобілізуючи армію, ручкання з бандитами в Донецьку, захист сепаратистського мусора з Одеси, який винуватий в подіях 2.05.2014. і багато чого іншого...

Тому, шановний мій пане власенко, скажу вам наступне: ви будете мати право на критику тільки після того, як ви і ваша антидержавна зграя почне відбувати заслужене покарання в "местах не столь отдальонних". Бо саме ви, ваша партія і ваш "лідер" великою мірою винуваті в ситуації, в якій країна опинилась сьогодні.


Tags: БЮТ, Батьківщина-Родіна, Тимошенко, Яресько, зависть, конкуренция, премьер-министры, скрины
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments