Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українські військові отримують нові міномети "Молот" (фото)

Сделано в Украине ‏@sdelanoVukraine Завод Маяк відвантажив 1шу партію мінометів 120го калібру М120 Молот українським військовим

1

Українські військові отримали першу партію нових «Молотів» ще на початку березня

ПАТ «Завод Маяк», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відвантажив першу партію мінометів 120-го калібру М120-15 «Молот» українським військовим. Техніка вітчизняного виробництва передана для забезпечення потреб Міністерства оборони України.

«Новий міномет зібрав багато позитивних відгуків від військових і технічних фахівців. Тепер він зможе показати свої потужні можливості в умовах реальних бойових дій. Завод «Маяк» готовий повністю задовольнити потреби армії у цій зброї», - наголосив Директор ПАТ «МАЯК» Олександр Перегудов.

Місяць тому у місті Гончарівське Чернігівської області на полігоні відбулись приймально-здавальні випробування цього міномету «Молот».

2
3

ПАТ «Завод «Маяк» спеціалізується на розробці, виготовленні, реалізації, ремонті, модернізації та утилізації озброєння і військової техніки, проведенні та реалізації науково-дослідних і конструкторсько-експериментальних робіт з розробки та впровадження у виробництво нових виробів. Саме тут розробили спеціальні бойові модулі для імпортних бронемашин «Хамві» та «Саксонів».

Нагадаємо, що у 2015 році «Укроборонпром» в 36 разів збільшив виробництво озброєння і військової техніки та почав системно надавати ЗСУ новітні зразки. Державне оборонне замовлення було виконано зі значним випередженням графіків. За результатами минулого року підприємства концерну виробили, модернізували і відремонтували рекордні 7 198 одиниць озброєння і військової техніки. «Укроборонпром» отримав 1,626 млрд грн чистого прибутку в порівнянні з 348 млн грн збитку в 2014 році.
Tags: ЗСУ, Укроборонпром, заводы, зроблено в Україні, національний виробник, оружие, українське військо, фото
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments