Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Новий український панцерник Барс 8 (відео)

Корпорація Порошенка розробила цілком пристойний панцерник. Зрада!


комент rvun:
Було б ідеальним аби виробляли лише БТР-4 і Дозор-Б як машини, що уніфіковані по елементам ходової частини і мають спеціальний протимінний захист, але різноманітність панцерників від КРАЗ (Стрейтгруп), НПО "Практика" і "Богдан" на базі комерційних авто дає можливість нашим хлопцям бути мобільними і захищеними, поки бойові машини від КБ "Морозова" в муках пробиваються в серійне виробництво. Єдиний недолік нашої державної політики в цій галузі - це те, що ми не розробили чи не купили ліцензію на дизельний двигун, який би можна було встановлювати на панцерники і вантажівки ЗСУ.

Нацгвардія отримає нові броньовики "Барс-8" українського виробництва

1
ngu.gov.ua

Ряди української бронетехніки поповнилися ще однією бронемашиною "Барс-8", що була розроблена корпорацією "Богдан". Про це повідомили у Національній гвардії України.

""Барс-8" має характеристики, аналогічні броньовику Краз Spartan, проте машина отримала нову броньовану кабіну та інші зміни. Броньовик "Барс-8" став більшим в розмірах у порівнянні з попередником "Барс-6". Машина отримала потужне шасі, більш просторий кузов і збільшену вантажопідйомність", - йдеться в повідомленні.

Ціна бронемашини, як повідомляють в нацгвардії, значно нижча за ціну броньовиків зі схожими характеристиками. У минулому році вона становила близько мільйона гривень.

У 2015 році для Національної гвардії України замовили 90 бронемашин "Барс", що збираються на Черкаському заводі. Автомобілі оснащуються турбодизелем потужністю 160 л. с. Автомобіль витрачає 15 л на 100 км і може проїхати на одній заправці майже 600 км.
Tags: БТР, Національна гвардія, видео, военная техника, зроблено в Україні, презентация, українське
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments