Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Дожили: український електорат годує харчами немічних політиків

Прочитавши декларацію #Тимошенко, сумчанин надіслав їй продуктовий набір.


Житель Сум Олександр Чеботарьов, дізнавшись, що за минулий рік Юлія Тимошенко отримала дохід тільки у вигляді депутатської зарплати в 6300 гривень, Олександр зглянувся над лідером “Батьківщини” і зібрав їй продуктовий набір.

Поклав в посилку гречку, рис, манку, макарони. Все разом із тарою заважило на 1,7 кілограма. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України пережає Спротив.
“Вибачте, чим багатий … – написав він в доданому листі. – Їжте, Юліє Володимирівно”.
На перший погляд, презент досить скромний: 400 грамів манної крупи, стільки ж гречаної і рису, 450 грамів макаронів. Однак, якщо поглянути на норми споживчого кошика, які держава визначила для простого народу, то цілком навіть нічого. Адже там на місяць належить рису і гречки по двісті грамів, а макаронів всього триста. Так що дар, можна сказати, щедрий.
“Заробляєте ви, Юліє, 6300 гривень в місяць. Для Києва це мізерно мало. Зараз тяжко всім українцям, але, судячи з вашої декларації, вам теж нелегко, – звертається до Юлії Володимирівни Чеботарьов.
– Звичайно, те намисто з перлів до пупа та вишуканий одяг, в якому ви ходите на парламентські слухання, – вони не ваші. Друзі дали поносити”, – написав чоловік.
Нагадаємо, раніше у Тимошенко виявилася найнижча офіційна зарплата порівняно з іншими головами фракцій.П’ять копійок: Завжди казав: якщо ви чуєте, що політик бідний, то біжить від нього подалі. Ви рахували скільки коштує теле реклама плюс реклама бордів, ЗМІ, на скільки тягне апарат штабів та решта необхідних кошторисів? Якщо політик такий бідний, то хто ж ним керує? Невже цей політик не відпрацьовує гроші олігархів чи бандитів? Отож. Думайте спочатку, коли збираєтесь голосувати за бідну, мов церковну мишу, "месію".
Tags: Тимошенко, двойные стандарты, декларация о доходах, оборотни, политики, помощь, стёб, электорат
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments