Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Продолжается тихая деоккупация Донбасса (обзор)

Бойцы АТО взяли под контроль транспортный узел в Ясиноватой

Украинские войска закрепились у Ясиноватской транспортной развязки в Донецкой области. Об этом сообщают волонтеры движения «Вернись живым» со ссылкой на самих военных на своей странице Facebook

«Мы не планировали, но получилось так, что отвечая на их огонь, взяли под контроль Ясиноватскую развязку», — рассказали бойцы АТО.

Военные перекрыли в этом месте движение в сторону оккупированного террористами Дебальцево.

«Развязка не под украинским контролем, но ездить здесь уже нельзя. Расстояние между нашими войсками и «ДНР» сократилось до 500 метров», — уточнили волонтеры.

1

Повернись живим

Військові ЗСУ закріпилися біля Ясинуватської транспортної розв’язки. Про це повідомляють самі бійці з Авдіївки.

«Ми не планували, але вийшло так, що відповідаючи на їхній вогонь, взяли під вогневий контроль Ясинуватську розв’язку», - розповідають хлопці.

Тепер в цьому місці практично перекритий рух у бік Дебальцевого (ворожим військам тепер значно важче дістатися з Донецька до Ясинуватої і далі до Горлівки). Розв’язка не під українським контролем, але їздити тут вже не можна. Відстань між нашими військами і «ДНРівцями» скоротилась до 500 метрів.

Загалом, ситуація на Авдіївському напрямку значно погіршилась. Без перестанку вже кілька діб українські військові відбивають ворожі атаки. У 16 батальйоні 58 бригади кілька бійців отримали поранення. Загалом – легкі. Одного у тяжкому статі доправили до лікарні.

Російські війська посилюючи свою кількість, за допомогою мінометів і танків, здійснюють спроби відтіснити військових ЗСУ, але наші хлопці утримують позиції.

І поки по країні добігає кінця четвертий вихідний. І кожен обирає розвагу до смаку у святковий день, - на передовій не до свята. Їм теж хотілося б зводити свою дружину чи дівчину в кафе або просто прогулятися з нею. Але…

Ми продовжуємо допомагати хлопцям. Та без вашої допомоги це стає робити складніше. На придбання необхідних тепловізорів і тепловізійних прицілів потрібні кошти, бо чекати і відкладати на пізніше вже немає куди.

Semen Kabakaev
Развязка Ясиноватой перешла под контроль военных ВСУ.
Это малая победа в большой войне, которая будет длится еще не один месяц.
На данном этапе, проезд гражданских запрещен, у кадровых военных РФ и местных боевиков паника, они не ожидали такого итога событий, медленно но уверенно военные забирают, каждый метр нашей территории

Анна Молчанова
1
Ясиноватский пост ГАИ, конец апреля 2014


скрин 13taras
Tags: АТО, Визволення, Донбас, Донеччина, ЗСУ, ОРДЛо, волонтеры, деоккупация, обзор, сводки, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments