Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Правый сектор" тает на глазах: из ПС вышли несколько батальонов

Из «Правого сектора» вышли несколько батальонов

ПС

От организации «Правый сектор» отделились несколько батальонов. Об этом сообщили в пресс-службе ПС.

«Окрема історія – створення структур під назвою «батальйони спецпризначення Захід (Закарпаття), Захід-2 (Львівщина), Захід-3 (Івано-Франківщина) та Захід-4 (Волинь)», які анонсував «комбат Чесний». Там теж частково є наші побратими з ПС та ДУК ПС, але ці структури не входять до складу Національно-визвольного руху «Правий сектор» і створені виключно за власної ініціативи окремих бійців та командирів, мають своє керівництво та підпорядкування», – говорится в сообщении организации.

В «Правом секторе» отметили, что, учитывая это, организация не несет ответственность за их действия и не комментирует их.

Напомним, 11 ноября Дмитрий Ярош объявил о выходе из «Правого сектора». Вместе с ним из ПС вышли 5-й и 8-й батальоны, а также 15-й запасной батальон ДУКа (Харьковская область) и медицинский батальон «Госпітальєри».

П’ять копійок: Для мене це очікуване. ПС поступово дійде до рівня маргінесу, після чого залишиться легенда для молодих нащадків.
Проблем багато, але головна - в підліткової стратегії, тактиці та ідеології.
Така поведінка була притаманна махновським загонам і більшовикам на початку 20 століття. Вони не вписались у 21 ст. Якби я мав вплив на структури штабів, то змінив би все кардинально на 180 град.

Чекатиме європейську, серйозну і потужну партію правого толку, без риторики вулиці, а з риторикою національного Давосу та української Селіконової долини. Збирати шмаркачів з гранатами під час збройного конфлікту із зовнішніми ворогами - верх тупізму і популізму.

Степан Андрійович забраковав би ПС ще рік тому.

Tags: Правий сектор, внутрішня політика, добробати, заметки О. Леусенко, кадры, партии
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 30 comments