Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Зрадофилы достали уже и "Правый сектор"

Отличный пост от Олены Білозерської о "зрадниках", походу всепропальщики достали всех...

Усім, хто звинувачує ПС у тому, що ми досі не помстилися Авакову за Сашка Білого

14 грудня, 2015 | Олена Білозерська INFO

Усім, хто звинувачує ПС у тому, що ми досі не помстилися Авакову за Сашка Білого, та в інших подібних речах.

Я абсолютно точно знаю, де можна знайти Авакова. Якщо хочете – можу поділитися з вами цією суперсекретною інформацією.
Давайте, вперед. Ідіть до Авакова і мстіться. Вас хтось за руки тримає?
Не йдете? Тоді заткніться.

Люди, що закликають до подібних речей, поділяються на дві категорії: це або диванні диверсанти, або героїчні двіжувальники. І тих, і інших наші можновладці можуть не боятися. Бо перші взагалі не відірвуть п’яту точку від дивану, а другі дорогою до Авакова гопнуть якусь дрібну падлюку і сядуть. Двіжувальники тим і відрізняються, що зазвичай нездатні провести силову акцію і не попастися. (Одиницям, яким не бракує не тільки сміливості, а ще й кваліфікації, теж чомусь магазини “Рошен” заважають більше, ніж, скажімо, шкідники й тупарі з Генштабу). А двіжувальники ще й ображаються потім, що їх недостатньо швидко відмазують. І вважають себе молодцями, а всіх інших – зрадниками, що продалися режиму внутрішньої окупації.

Коли ви “залітаєте” – то за п’яну їзду з гранатою, то за черговий “революційний” віджим, і вас відпускають – ви ж чудово знаєте, як вас відпустили. Знаєте, що ніхто не брав штурмом суд чи райвідділ і не відрізав вуха родичам прокурорів. Максимум – помітингували трошки, але коли цього було достатньо для звільнення?
То як же вам совість дозволила бути на свободі завдяки договорнякам з окупаційним режимом? А ну бігом назад у камеру! Побачивши таку вашу принциповість – хтозна, може, хтось і піде на штурм, аби вас звільнити.

Хіба ви не знаєте, що ваші перманентні “зальоти” – головна тема перемовин зі злочинним режимом, і головний козир, який ви йому даєте у боротьбі з патріотами?

А слабО тиснути руку падлюкам, якщо це треба? Ввічливо розмовляти з ними? Переконувати їх у своїй відносній безпечності? (Причому врахуйте: навіть якщо ви на це погодитесь – З ВАМИ ці падлюки розмовляти все одно не будуть). СлабО щодня приносити себе у жертву, щоб там, в “зоні АТО”, зберегти бази і зброю? Щоб бійців не роззброїли, або щоб вони не загинули при спробі їх роззброїти. Є різниця між маленьким партизанським загоном, бійці якого живуть на нелегальному становищі і можуть собі дозволити говорити і робити майже все – і великою організацією, більшість членів якої давно переписані силовиками і адреси баз якої, включно з усім, що на тих базах є, давно їм відомі.

СлабО – щоб у підсумку була не перманентна яскрава революція (коли все розвалюється і якийсь час всім усе можна), а швидкий і маловидовищний прихід до влади? І під суд їх, під суд. І за Майдан, і за Білого, і за Іловайськ, і за Ліпецьк.

P.S. В рамках недавнього раптового сплеску інформаційного смороду (ви знаєте, про що я) мене, серед іншого, звинуватили в тому, що я наркоманка. Цікаво, ким я стану після цього посту :)
Tags: Правий сектор, всепропальщики, зрадофилы, мнение, націоналізм, поцриоты
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments