Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Собіпоміч шантажирует выходом из коалиции и может сорвать завтрашнее голосование

Е. Соболев уже заявил, что завтра его "политическая солянка" может выйти из коалиции. Удивлены, почему такое заявление прозвучало в канун важного голосования законопроектов по безвизовой интеграции с Европой? Я - нет. Все было прогнозировано. Проектом руководят Садовой и Коломойский. Демарш усилился после ареста мафиози Корбана. В унисон этому проекту Тимошенко шантажом выбила преференции олигархам, в т.ч. все тому же Коломойскому и экс-регионалам (с которыми Вона якобы в контре).

Iryna Gerashchenko:

Завтра кожен виборець, що два роки тому вийшов на Євромайдан і кожен, хто вважає європейську інтеграцію нашою єдиною і спільною об'єднуючою національною ідеєю, має уважно і прискіпливо слідкувати за роботою ВР і кожного депутата. Завтра- голосування за пакет законопроектів, які є зобов'язаннями Украіни для отримання безвізового режиму. Не проголосуємо - не отримаємо! І ніяких виправдань, що це провина уряду чи президента, європейців чи війни - бути не може, бо завтра час Х саме для ВР. Більше того, ми мали 3! тижні для допрацювання дійсно недосконалих урядових законів до другого читання і для ознайомлення та експертизи з законопроектами , що завтра будуть прийматися в першому читанні. Але більшість комітетів не спромоглася за ці три тижні - не було кворуму! Більше того, два з необхідних законопроекта, що стосуються наших зобов'язань в сфері міграційної політики і захисту внутрішніх документів, поки що навіть не включені в порядок денний сесії! Сьогодні за іх включення не проголосували, зокрема РПЛ і Самопоміч, мотивуючи тим, що вони завжди за дотримання регламенту. А після комітетів, що розглянули ці законопроекти, ще не пройшло необхідних 7 днів. В мене одне запитання- а хто ж заважав депутатам зібратися на комітети протягом цих 3 тижнів, а не вчора чи в останні дні. Сподіваюся, завтра переможе здоровий глузд і депутати - незалежно від фракцій- виконають своє домашнє завдання і нашу коаліційну угоду , а не виконуватимуть партпрограму. Інакше це буде персональна відповідальність кожного, хто не голосував, не працював над вдосконаленням законів, а тільки тримав , як то кажуть , " дулю в кишені".

Как видим, еще один крот - Ляшко (марионетка экс-главы АП Януковича Левочкина) также противостоит европейским законам.
Совпадение? Не думаю.
Tags: "Самопоміч", Батьківщина-Родіна, Верховна Рада, Геращенко, Ляшко, депутаты, евроинтеграция, законопроекты, проекти, шантаж
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments