Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Перший янучарський паханат

Пропоную дотепну, але, головне, правдиву лірику табірного життя українців за часів янукОвочів з сайту Iнфопорн :
 


Ну, що я казав? Ці, пля, дємакрати погано розуміють сенс покращення життя вже сьогодні, яким так переймається наш Гарант. Навіть більше – вони брешуть. «Брешуть без совісті, перекручують факти, за накрадені гроші винаймають наймитів в Європі, США та в середині країни... та дезорієнтують весь світ та українське суспільство»(с). Цю фразу Двічі Несудимого можна одразу ж у меморіз.
Наскільки я розумію, мовою, близькою і зрозумілою Януковичу, ці гади наковталися блатної пилі, або ж загубили список, кого боятися. А наймитом, винайнятим за гроші, він, очевидно, вважає президента європарламенту Єжи Бузека, який днями прямо назвав українське правосуддя «вибірковим». Іншими подібними наймитами є «Репортери без кордонів», які вважають, що зі свободою слова в Україні справи гірше, ніж навіть у Іраку.

Фактично, Янукович звинуватив Бузека і «репортерів» (а також усіх інших, хто висловлювався про стан справ в Україні у подібному ключі) у корупції. За такі пред’яви у тих місцях, де Янукови не досидів, морди б’ють. А у цивілізованих країнах подають до суду. Щоправда, Україна – країна не цивілізована, раз на чолі її може перебувати такий, прости господи, вдарений яйцем Гарант. Тож судитися сенсу немає ніякого. І навіть дати пару разів у пику, як це роблять на зоні, не вийде. Бо на зоні пахана не б’ють .

Залишається сподіватися, що європейці та американці виявляться досить толерантними, щоб зрозуміти: це нарване бидло у страусячих кедах має мало спільного із власне українським народом. Інакше Україні загрожує доля ізольованої від усього світу Білорусі. Лукашенко, пам’ятаю, теж усіх скопом дємакратів куями обкладав, вважаючи, що дружба з Росією замінить усе. І не випадково Янукович так трепетно ставиться до Бацьки. Він для нього – приклад для наслідування, герой і реальний чувак. Разом з Путіним.

Щоправда, в останні роки Білорусь і Росія перетворилися у настільки затятих друзів, що і ворогів не потрібно. І тепер Бацька сам крутиться, як гівно в ополонці, у пошуках партнерів та друзів на противагу Росії. Але фіг там. Кремль настільки щільно обплів Білорусь своїми мацаками, що тепер крутись, не крутись – а буде так, як Путін скаже.

Але Бацька, попри все, ухитрився вирішити дві найголовніші проблеми усіх пострадянських країн – побудувати дороги і знищити корупцію. Принаймні, так кажуть усі мої знайомі білоруси. І нехай корупція усього лише перетворилася на пам’ятні по «совку» блати, а дороги будувалися все ж за бюджетні кошти – у Росії, наприклад, керована залізною рукою ліліПутіна влада не спромоглася навіть підступитися до цих проблем. Точніше, не дуже й намагалася.

А що може запропонувати українцям Янукович в обмін на урізання прав людини та громадянських свобод? Та нічого. Він, як і Путін, цікавиться лише викачуванням з цієї країни усіх можливих ресурсів. І якщо Бацька, користуючись (ніде правди діти) шаленою підтримкою, може собі дозволити круто розвернутися сракою до вчорашніх друзів – Янукович собі цього не зможе дозволити ніколи. Отож якщо завдяки його зусиллям Україна потрапить у міжнародну ізоляцію, а звідти у лабети дружньої Росії – нам уже звідти не вирватися.


Tags: Беларусь, Евросоюз, Україна, авторитаризм, брехня, международные отношения, предвыборные обещания, президенты, прокремлевские партии, режим Януковича, режим путина, режимы, сарказм, свобода слова, тоталитаризм, фельетоны
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments