Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Эти лица будут всегда смотреть на тебя, русский! (фото)

Апеллировать к совести и человеческому обличью кремлевской хунты нет смысла: там изначально по матрице сатанинские корни. Но, среди русских все же, надеюсь, еще осталось хоть несколько процентов Граждан, чьи совесть и душа не могут мириться с тем, что вытворяет их страна, власть и большинство ватных соплеменников. В дальнейшем следовало бы создать аналогичные посты с лицами убиенных русской ордой и Мордором украинцев на Донбассе в 2014-15 гг., во время Голодомора 1932-33 и т.д, чеченцев в 1990-х, грузин 08.08.2008...

Originally posted by tumannaya_feya at Если бы не...
Проект ICTV к годовщине МН 17.

Нет, мы никуя не виновны, поэтому будем накладывать вето на трибунал пока есть силы.Мо, Отіс і Еві Маслін, пасажири МН17.
Мо Маслін, 12 років (ліворуч), Отіс, 8 років (в центрі) та їх сестра Еві Маслін, 10 років (праворуч) загинули разом з їх дідусем Ніком Норрісом.Професор Йоп Ланге, пасажир МН17.
Видатний вчений-дослідник вірусу ВІЛ з Університету Амстердама. На борту смертельного рейсу він був з дружиною і п'ятьма їхніми дітьми.Регіс Крола, пасажир МН17.
Останнє фото - паспорт громадянина Нідерландів і два посадкових: з Амстердама в Куала-Лумпур і назад. Судячи з підпису до фотографії, хлопець летів пересадочних рейсом на Балі. «У цьому так багато сенсу», - підписав він. І далі - по-іспанськи - Adios amigoz (До побачення, друзі). Після трагедії його подруга виклала спільне фото і підписала: «Мій найкращий друг. Я люблю тебе і не можу повірити, що це сталося. Ти з нами назавжди».Перміла Раджандаран, стюардеса рейсу МН17.
30-річна уродженка міста Кланг (Майлайзія). Була наймолодшим членом екіпажу рейсу MH17. В останньому смс перед вильотом просила сім'ю "догляньте за моїм собакою Лексі".Френкі і Ліам Девісони, пасажири МН17.
Викладач в коледжі Toorak College (Вікторія, Австралія) і її чоловік Ліам. У пари залишилося двоє дітей.Акторка Шуба Джайя з чоловіком і донькою, пасажиры МН17.
38-річна малайзійська актриса поверталася додому разом з чоловіком-голандцем - інженером Паулем Гусом. Пара гостювала в Нідерландах у батьків Гуса; вони спеціально прилетіли познайомити бабусю і дідуся з онукою, якій виповнився рік.Карлейн Кютцер, пасажир рейсу МН17.
25-річна студентка з Нідерландів вчилася в США в Indiana University і була однією з кращих студенток на курсі хімії. Загинула зі своїм другом.Кор Пан і Неелті Тол, пасажири рейсу МН17.
Обидва з Нідерландів, летіли на відпочинок до Малайзії. Саме Кор зробив перед вильотом фотку літака і написав у Twitter: «Якщо він теж зникне (як рейс MH370, зниклий в березні 2014 року в Азії), то виглядав він так ...»Родина Джи: Тамбі, Аріза, Мод Афіф, Мод Афзал, Марша Азміна, Мод Арфус, пасажири МН17.
49-річний Тамбі Джи, його 47-річна дружина Аріза і троє їхніх дітей - 19-річний Мод Афіф, 17-річний Мод Афзал, 15-річна Марша Азміна і 13-річний Мод Афрус поверталися на батьківщину з Казахстану, де батько сімейства працював на компанію Shell, через Амстердам. Перед польотом його дружина Аріза (Ariza) виклала в інтернет фото з підписом: «У нас починається новий рік, нове життя».Фатима Дичинськи, пасажир МН17.
24-річна громадянка Німеччини; летіла в Перт (Австралія), щоб почати новий етап життя і кар'єру в IBM.

Источник: https://www.facebook.com/ICTVchannel?fref=photo

Я бы к ним добавила еще несколько тысяч лиц. Украинского и российского гражданств.
Tags: ictv, Боинг сбитый руssкими, демотивация, жертвы, преступления против человечества, рашизм, терроризм, фото, чекизм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments