Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Політичні шулери на «реформаторському» марші

На мою пошту надійшли нові листи від української діаспори редакції еПОШТИ . Передруковую найактуальнішій, на мій погляд, матеріал, прогнозуючи буремну весну 2011 року. Яка обіцяє стати іспитом для українського суспільства: чи погодяться громадяни на рабство та залежність від чужинського криміналітету, чи змусять владу манкуртів пакувати валізи?
 


З приходом до влади донецького олігархату українців щораз більше трясе, а найдужче - від псевдореформаторських порухів головного одержавленого тіла та його наближених з мафіозного угрупування під вивіскою «Партія реґіонів».
Чого очікувати пересічному українцеві від навали псевдозаконотворчості «реґіоналів»: Податкового, Житлового та Трудового кодексів, пенсійної й адміністративної реформ? Відповідь однозначна: витіснення кожного громадянина України за межу виживання!

Податковий кодекс: бідні стануть злидарями, скоробагатьки – мультимільярдерами

Передовсім зазначимо, що за інформацією українського омбудсмана, «згідно стандартів ООН 78% населення України живе за межею бідності». Не менш невтішні наступні дані: «відповідно до рейтингу Transparency International, за індексом сприйняття корупції Україна займає 134 місце зі 180 країн. Поруч із Україною в рейтингах знаходяться такі сусіди, як Гондурас, Тоґо, Конґо, Венесуела, Зімбабве та Танзанія». Коментарі зайві!

Безперечно, українську економіку можна б оживити за рахунок створення нових робочих місць, зокрема перезапуском зупинених фабрик і заводів. Саме такі заходи могли б із часом забезпечити не тільки великі надходженння в державну скарбницю, але й підвищення добробуту пересічного громадянина. І ще: шляхом впровадження нових технологій. Та ба! Ні перше, ні друге не приваблює «проффесіоналів» із Партії реґіонів, рівно ж – підконтрольних їм власників потужних промислових комплексів. Бо донецький олігархат повністю влаштовує нагромадження мільярдних статків за рахунок прихватизації та безпощадного визиску найманих робітників. Ховаючи майже всі доходи в офшорні зони, промислові магнати практично уникають сплати податків Україні, Відомо, що за півроку з України олігархи вивезли в офшорні зони 28,7 млрд. доларів , що складає більше половини витрат держбюджету України на 2011 рік. Прикметно, що понад 80% вивезених з України коштів припадає на Донеччину.

У своїй передвиборчій програмі так званий президент В. Янукович обіцяв надати податкові канікули середньому й малому бізнесу. Вкоротці виявилося цілком протилежне: податкові канікули мали б наступити для найбагатших, які й без того потопають у надмірних розкошах.

Утім, нічого дивного немає в такій метаморфозі головного пахана: у молодості донецький блатняк хвацько зривав хутряні шапки зі своїх земляків, нині ж успішно спеціалізується у вішанні «локшини» на вуха своїх терплячих громадян.

Однак зі страху перед новим Майданом В. Янукович таки наклав вето на ухвалений Верховною Радою Податковий кодекс, забравши з нього найбільше дискримінаційні для малого бізнесу положення.

Схоже, що епопея з Податковим кодексом, яка триває майже півроку й нещодавно вилилася в Майдан-2, далека від завершення. Не виключено, що всупереч перемовинам В. Януковича, М. Азарова з провідниками підприємців антинародна влада таки вдасться до махінацій навколо Податкового кодексу, накинувши середньому й малому бізнесам непосильні побори.

Нині в Україні спостерігається вкрай критичне ставлення провідників опозиції до податкових нововведень, в цілому – громадянського суспільства. Якось про це публічно заявив лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк: «Новий Податковий кодекс націлений не на те, щоб розвинути українську економіку, а щоб вичавити з неї побільше».

Опосередкованим свідченням вищесказаного є відсутність у Податковому кодексі податку на багатство. Наскрізь брехлива й облудна влада умотивовує це тим, що, мовляв, не може достеменно встановити вартість олігархічних палаців, пароплавів, яхт, автомобілів, літаків і геліокоптерів, земельних обшарів у тисячі гектарів.

Принагідно зазначимо, що в цивілізованих державах податками обкладають саме багатіїв, забезпечуючи таким чином доволі терпиме життя соціально незахищених верств населення.

Утім, кожному відомо, що братки донецького розливу дорвалися до влади для того, щоб до решти пограбувати багатства України, а то й прихопити міжнародні позики, вкинувши народжених і ненароджених українців у величезну боргову яму МВФ.

Житловий кодекс: кожен може опинитися без даху над головою

Варто згадати, що в цивілізованих країнах громадян не викидають на вулицю, а малозабезпеченим надають дешеві соціальні житла. Що ж до сьогоднішньої донецько-бандитської влади, то від неї не можна очікувати турботи чи крихти милосердя. Позаяк з неї так і випирає неприкритий цинізм і паталогічна жадоба до збагачення.

Однак у Житловому кодексі владний цинізм просто зашкалює: необмежені штрафи за прострочену оплату комунальних послуг (0,1% за кожен день) із примусовим відселенням боржників, а навіть викиданням їх на вулицю. До речі, під останню катеґорію можуть потрапити особи старшого віку й багатодітні родини.

Не менше драконівські нововведення передбачається й для несплатників кредитів під житло: погашення боргів за комунальні послуги й кредити відбуватимуться за рахунок попередніх банківських внесків. Вочевидь, у ближчій чи дальшій перспективі такий власник разом із родиною опиняться на вулиці.

Окрім того, відбуватиметься примусове виселення без 100% згоди мешканців з будинків, які підлягають реконструкції або потрапляють під знесення. Місцева влада залишає за собою право розселяти будь-де кожного мешканця. У випадку відмови мешканця через нерівноцінне житло чи надто віддалений район його житло примусово викуплять, а він сам опиниться... під тим же відкритим небом.

 

Трудовий кодекс: узаконення новітнього рабства

Передовсім у проекті Трудового кодексу відсутні будь-які демократичні норми, через що представники незалежних профспілок назвали його «здачею інтересів трудового народу». А саме: відносини між роботодавцями й найманими працівниками реґулюється не колективним договором, як було передше, а нормативним актом авторства самого власника, що, звісно, піде на користь лише останньому; ліквідовано комісію по трудових суперечках, яка захищала працівників, дозволено відеоспостереження за місцем роботи працівника; впроваджено «за бажанням колективу» (читати: роботодавця) 12 годинний і довший робочий день (замість загальноприйнятого восьми- годинного), звільнення в малих підприємствах з попередженням не за 2 місяці, а за 2 тижні; право роботодавця посилати у відпустку без збереження заробітної платні тощо.

Окрема наголосимо на тому, що більшість положень Трудового кодексу є грубим порушенням прав людини та суперечить Європейській соціальній хартії, яка покликана захищати права найманих працівників.

Звідси напрошується висновок: правлячий олігархат повсякчас посягатиме на право кожного працюючого українця бути вільною людиною, насильно накидаючи новітню форму рабства.

Пенсійна реформа: влада посягає на найдорожче – життя

В Україні гряде Пенсійна реформа, яку чиновники тримають під секретом. По країні поповзли чутки про підвищення пенсійного віку не тільки для чоловіків (з 60 до 62-65 років), але й для жінок (з 55до 62-65 років), про збільшення трудового стажу для майбутніх пенсіонерів.

Звісно, в розвинених країніх поріг пенсійності значно вищий, ніж в Україні. Наприклад, у Канаді та США працюючі обох статей ідуть на пенсію в 65 років, однак середня тривалість життя тут значно вища – відповідно 79 і 78 р.

Натомість середня тривалість життя в Україні за останні 11 років катастрофічно зменшилася: жінки доживають до 73 років, чоловіки – 63, 5. Варто згадати ще про одну надто небезпечну тенденцію: Україна є першою серед країн Європи за темпами вимирання населення.

Замість того, щоб реаґувати на тривожну статистику, Янукович і Ко далі підтримують «елітних» громадян, надаючи їм захмарні зарплатні і не менш захмарні спецпенсії. Наприклад, народний депутат - помимо всіляких матеріальних пільг - щомісяця отримує 15тисяч гривень, тоді як найменша зарплатня в Україні (без відрахувань на податок і в пенсійний фонд) складає всього 922 гривні, це - при прожитковому мінімумі 875 гр.(!). Не менше кричущим розшаруванням є начислення пенсій: для пересічних громадян - 45% від середньої зарплатні, «елітним» (державні службовці, працівники прокуратури, судів, міліції, СБУ, колишні народні депутати, міністри та їхні підлеглі) - 80% (!). До всього ж після так званої Пенсійної реформи очікується значне зменшення пенсій пересічних громадян, особливо непрацездатних, людей з обмеженими фізичними можливостями.

Коли ж антинародній владі таки вдасться прийняти так звану реформу зі збільшенням пенсійного віку, то вкоротці виявиться, що до заслуженого відпочинку доживатиме незначна кількість жінок, а чоловіків – виключно одиниці. А це значить, що більшість працюючих узагалі не доживатиме до пенсії. Таким чином, проблема пенсійного забезпечення донецьким паханатом буде вирішена раз і назавжди.

Адміністративна реформа – узурпація влади В. Януковичем

Прикметно, що адміністративну реформу оприлюднили по-злодійськи, посеред ночі. Згідно з нею так званий президент отримав необмежену владу: призначати прем`єр-міністра, віце-прем`єрів, міністрів і їхніх заступників та інших високопосадовців. Утім, жодних нових людей на владному олімпі так і не з`явилося, лишень перетасовали колоду з доволі одіозних персоналій донецького-кримінального штибу. Цікаво, що поза сферою інтересів владного паханату опинилися нещодавні спільники – комуністи й народники-литвинівці. Не менш цікавим є той факт, що «вкрай потрібному» В. Литвину, голові Верховної Ради, залишили єдину фішку: посаду голови Державної прикордонної служби для його рідного брата Миколи Литвина.

На думку Юлії Тимошенко, «адмінреформа – це політичні чистки. Ось що з цього приводу вона сказала: «Так голосно заявляли про скорочення чиновників і зараз вичищають з уряду і усіх органів влади всіх, хто не є членами Партії регіонів. Це стосується не тільки опозиції, а й членів коаліції».

Утім, із приводу недемократичності ухвалених владних ініціатив лунають перестороги, зокрема з уст наукового керівника Фонду «Демократичні ініціативи» Ірини Бекешкіної:«Реформи, які робляться «вночі» завжди будуть викликати нові «Майдани».

Відомо, що розрекламоване скорочення на 50% держапарату не призведе до жодної економії, а навпаки – до збільшення витрат, особливо на утримання так званого ґаранта Конституції. Бо окрім прокладення елітної траси до Межигірського історичного комплексу, який він нахабно прихватизував, а нині споруджує там і паралельно в Києві вертолітні майданчики, передбачається оснащення головного пахана України новими транспортними засобами у вигляді трьох літаків. І не тільки.

Ось як фактично виглядатиме «економія» від впровадження так званої адмінреформи: у бюджеті-2011 витрати президента збільшаться на 40,9%, Генпрокуратури на 77,8%, на утримання резиденцій, ведення мисливського господарства – на 50,5%, санаторно-курортних закладів – на 82%, поліклінічне обслуговування депутатів, керівників – на 20%, стаціонарне медичне обслуговування депутатів, керівників – на 62,6%.

І про найголовніше, задля чого проводиться «адмінреформа»: концентрація якомога більше впливу та контролю за грошовими потоками в руках супердовірених і супернаближених донецьких братків до головного тіла - віце-прем`єр-міністра і міністра інфраструктури України Бориса Колєснікова, першого віце-прем`єр-міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва, міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Бойка. Ось що насправді криється за так званою адмінреформою, що як грабунок донецька орда накидає Україні!

Утім, бульдозерній владі варто б урешті засвоїти уроки Помаранчевої революції: народ вдихнув свободу на повні груди! І рано чи пізно боротиметься за неї до повної перемоги!


Tags: Житловий кодекс, МВФ, Налоговый кодекс, Партия регионов, Трудовой кодекс, Україна, авторитаризм, аналитика, безработица, брехня, власть, геноцид, гражданские права, громадянське суспільство, двойные стандарты, долги, донецкие, законодательство, законопроекты, кодексы, коррупция, кредиты, криминал, критика, льготы, манкурты, мафия, налогоплательщики, недвижимость, неоколониализм, оккупация, олигархи, оппозиция, оскал власти, ось зла, пенсии, политические программы, права потребителей, права человека, правительство, право, предвыборные обещания, предприниматели, прогнозы, прокремлевские партии, реванш, революции, регионалы, режим Януковича, рейтинги, репресії, реформы, свідомість, социальная сфера, статистика, тарифы, узурпація, хунта, чиновники, экономика, экономия средств, эксперты
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments