Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українська Громада Києва запрошує взяти участь у святкових заходах

Шановні українці!

У середу 19 січня 2011 р., в день свята Хрещення Господнього (Богоявлення), Святійший Патріархах Київський і всієї Руси-України Філарет звершить Велике освячення води у Дніпрі біля каплиці Хрещення Господнього (поруч зі станцією метро «Гідропарк»).Початок народних гулянь та фольклорних заходів о 13.00;

Велике освячення води Патріархом в каплиці та на Дніпрі розпочнеться о 14.00.

Українська Громада Києва запрошує всіх українців, хто вірує в Бога, дбає про Україну та українське та стоїть на засадах духовного відродження Києва взяти участь у святкових заходах.Сильних духом і тілом запрошумо до ополонки, осунутися у святі води Дніпра.

УВАГА! Просимо повідомити своїм близьким та друзям.


 

Мамаєва слобода запрошує в ополонку

19 cічня 2011

На Водохреща можна приєднатись до відродження дідівських традицій – діяти так, як це робили наші предки, котрі йшли до церкви, святили воду, стріляли з гармат та рушниць по нечистій силі, котра вискакує з води під час освячення, купались у вирубаній в кризі ополонці, бились навкулачки лава на лаву (стінка на стінку), куток проти кутка або ж село проти села, потім братались та ставили один одному могорич в шинку.

Як приз можна виграти відро «Варенухи» - найулюбленішого козацького хмільного напою, звареного напередодні впродовж 24 годин в «Шинку – коса над чаркою». Гайда на Слободу – разом купатися в крижаній Орданській воді та частувати друзів хмільними напоями в «Шинку – коса над чаркою»!

Мамаєва слобода
Додавай свої анонси Свята Водохреща
Tags: Київ, Київський Патріархат, УГКЦ, Філарет, анонси, для репоста, звернення, кияни, народні гуляння, обращение, общественные организации, обычаи народов, православие, праздники, українство, українська кухня, українці, христианство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments