Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Лист-відповідь сумських націоналістів карлику Путіну

Українська Громада Сумщини надіслала звернення у формі листа козаків турецькому султану та новорічні подарунки Володимиру Путіну.


Про це Molotoff.info повідомили у інформаційно-аналітичній службі Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО).

29 грудня відбулося продовження акції Української Громади Сумщини щодо відновлення історичної справедливості в зв’язку з заявою громадянина Росії (за сумісництвом прем’єр-міністра Російської Федерації) Володимира Путіна.

В ході акції представники Української Громади Сумщини - обласні організації Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО), Конгресу Українських Націоналістів та ВО «Свобода» офіційно надіслали «Укрпоштою» звернення до прем’єр-міністра Російської Федерації В. Путіна з вимогою офіційного вибачення перед українським народом, зокрема ветеранами та учасниками Другої Світової війни. Звернення було складено у формі листа-відповіді запорозьких козаків на лист турецькому султану. Для підвищення освітнього рівня ВВП також було надіслано новорічний подарунок у вигляді літератури на історичну тему, зокрема «ОУН-УПА на Сумщині».

Нагадаємо, 22 грудня у Сумах на майдані Незалежності українські патріоти провели акцію протесту щодо заяви Володимира Путіна, яка принизила внесок України та українського народу в перемозі у Другій Світовій війні.

 

Лист-відповідь Української Громади Сумщини
на заяву царя московського (за сумісництвом прем’єр-міністра РФ)
Владіміра Путіна
Ти — шайтан московський , проклятого чорта брат і товариш і самого люципера секретар. Який ти в чорта лицар? Чорт викидає, а твоє військо пожирає. Не будеш ти годен синів українських під собою мати, твоїх слів блудливих ми не боїмося, землею і водою будемо битися з тобою.

Дідів та прадідів наших святих своєю брехнею бридкою оббріхуєш, а сам навіть литки лизати їхні не годен. Сидиш на троні, руською кров’ю политому, в сонце святе огидною мовою своєю плюєшся. Пам'ять маєш коротку, бо забув, хто твоє царство московське із праху поставив та від напасті німецької грудьми закривав.

Прем’єром рассєйським тебе величають, а для нас ти – жаба з Гнилого Болота, оком лукавим на Русь-Україну споглядаєш та велич її собі хочеш мати. Мабуть, ти, гном недорослий, каші молочної мало ще їв, а пива
німецького напився і сардельками з сої там подавився, що кашляєш на весь світ, як собака бродяча брехнею поганою.

Взяти б з герба нашого святого Тризуба золотого князя Володимира та гнати ним, як вилами, тебе під дупу мордвинську од Хутора Михайлівського аж до Кольца Садового, мов цапа відбувала, гаспиде клятий. Може, тоді навчишся синів українських поважати.

А до поки хай би взяв тебе чорт! Отак тобі козаки відказали, плюгавче! Невгоден єси матері вірних християн! Числа не знаєм, бо календаря не маєм, місяць на небі, год у книзі, а день такий у нас, як у вас, поцілуй за те ось куди нас!..


Від імені Української Громади Сумщини

Сумська обласна організація Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО)

Сумська обласна організація ВО «Свобода»

Сумська обласна організація Конгресу Українських НаціоналістівМоже хоч гумор допоможе ліліпутіну стати напів-людиною?
Tags: ВОС, Вторая мировая война, КУН, Путин, Сумщина, УНА-УНСО, акции, громадянське суспільство, гумор, для репоста, звернення, история, козацтво, мифы, націоналізм, обращение, патриотизм, патріоти, сарказм, сатира, українство
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 13 comments