Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

У березні розпочнеться постачання бронетранспортерів "Дозор-Б" до ЗСУ

У БЕРЕЗНІ «УКРОБОРОНПРОМ» РОЗПОЧНЕ ПОСТАЧАННЯ БРОНЕТРАНСПОРТЕРІВ «ДОЗОР-Б» ДО ЗСУ

Постачання високотехнологічних бронемашин «Дозор-Б», розроблених «УКРОБОРОНПРОМОМ», українським військовим розпочнеться вже в березні 2015 року. Про це заявив Перший заступник генерального директора Концерну Сергій Пінькас під час випробувань військової техніки на полігоні.

Дозор

«Бронетранспортери «Дозор-Б» - унікальні на світовому ринку і за ціною, і за технічними характеристиками машини. До них в Україні не було аналогів, які могли б вести бойові дії на території міста, мали б броню із захистом відповідно до міжнародних стандартів, були налаштовані під розміщення стрілецької зброї і військових модулів», – зауважив Сергій Пінькас.

Бронетранспортери «Дозор-Б» призначені для транспортування особового складу, перевезення вантажів і встановлення різного озброєння легкого типу, засобів зв'язку і спеціального устаткування в умовах можливого застосування стрілецької зброї та зброї масового ураження (ЗМУ).

Ця броньована машина з колісною формулою 4х4 може ефективно використовуватися для оснащення спеціальних підрозділів збройних сил при виконанні ними розвідувальних, дозорних, а також миротворчих операцій. Бронетранспортер «Дозор-Б» здатний виконувати свої функції в будь-який час дня і ночі, як за наявності розвиненої мережі автомобільних доріг, так і в умовах бездоріжжя.

Нетипова Україна

Нагадаємо, до 2016 року Державний концерн «УКРОБОРОНПРОМ» планує збільшити виробництво українських танків майже в 25 разів – з 5 до 120 одиниць щорічно.
Tags: ЗСУ, ОПК, армия, инфографика, національний виробник, техніка, українське військо
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments