Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Хворий зрадник.

Вчорашня прес-конференція наштовхує на думку про можливі проблеми із здоров’ям Зеленського:
РОЗДВОЄННЯ ОСОБИСТОСТІ. Він каже, що виходить до людей і спілкується з ними, ймовірно, плутаючи себе із серіальним Голобородьком.
Навколо Зеленського охорони більше, ніж у Януковича, пересувається кортежем та гелікоптерами, а не на велосипеді, живе в палаці, а не в квартирі загального будинку. Спілкування с простими громадянами унеможливлено!

4

Через різку переміну настроїв та нездоровий блиск в очах пацієнта можна підозрювати у зловживанні наркотиків або діагностувати уповільнену шизофренію.
У Володі спостерігається РОЗЛАД МИСЛЕННЯ – він не здатний свою брехню вишикувати у логічний ланцюжок:
"Операції з вагнерівцями не було, вона не наша, потім - таки наша, але шкідлива. Шкідлива, але її злив розвідник"
Думки психотичних хворих можуть перескакувати з одного предмета на інший без видимого порядку та сенсу. Що підтвердив учора прес-марафон.
Наприклад, пацієнт у психотичному стані намагається довести, що спосіб, яким ремонтується міст у Запоріжжі є абсолютним підтвердженням факту, що при владі чесні люди. Він дуже докладно розповість про Велике будівництво та які переконання у слуг народу. Потім скаже, що щасливий, бо втомився та не бачить сім’ї через важливі переговори по телефону. Хоча кожна фраза граматично правильна, текст загалом позбавлений логічного сенсу.

Звичайний симптом шизофренії - НЕАДЕКВАТНІСТЬ ЕМОЦІЙ - проявляється, коли почуття не відповідають змісту мови хворого. Він може сміятися, говорячи про провал секретної операції, або засмучуватися з приводу провалу путчу. За неадекватності емоцій їх прояви змінюються без видимої причини. Пацієнт сміється, за якусь мить впадає в агресію, а потім звинувачує когось без причини і знов стає спокійним.

2

При великих афективних нападах основні симптоми пов'язані зі зміною настрою. Воно то надмірно піднесене (маніакальне), то занадто знижене (депресивне) або змінюється від крайності до іншої. Зміна настроїв у Володі - це тяжкий афективний розлад, БІПОЛЯРНИЙ (маніакально-депресивний психоз).

МАРЕННЯ - це хибне переконання пацієнта. Хворий переконаний, що аудіозапис голосів – це підготовка до держперевороту. Маревні хворі щиро вірять у те, що для нас з очевидністю є хибним. Ті, хто страждає на параноїчну шизофренію, зазвичай впевнені, що оточуючі намагаються завдати їм шкоди. У багатьох марення має політичний зміст. Хворий може вважати себе Месією та вірити, що якийсь Понтій Пілат ховається під маскою "товариша Пєті".

5

Ознакою шизофренії є розлад мислення, ослаблена здатність думати (а тому й говорити) ясно, упорядковано, логічно та, головне, реалістично.
Ті, хто страждає на серйозне психічне захворювання, відчувають також симптом НЕВИРАЖЕННЯ КОРДОНІВ ЕГО. Зеленський не усвідомлює, де кінчається він, як президент і починається Голобородько чи, скажімо, Вова із Кварталу або сауни. Причому сам він цього не усвідомлює. Але це добре видно стороннім.
Tags: Зеленский, бред, дебилы, диагностика, дурдом, маразм, статті О. Леусенка, шизофрения
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments