Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Украинцы приглашают поздравить Патриарха Варфоломея и осуждают РПЦвУ по дискредитации его визита

Сообщество "10 тезисов для ПЦУ" приглашает украинцев поздравить Патриарха Варфоломея и осуждает действия РПЦ и УПЦ МП по дискредитации визита.

Патриарх Варфоломей передал поздравление с Днем крещения Руси-Украины
Инициативная группа мирян и духовенства "Десять тезисов для ПЦУ" приглашает поздравить Вселенского Патриарха Варфоломея, который в эти дни приедет в Украину. Вместе с тем они осуждают РПЦ и УПЦ МП за "волну ненависти", которую те поднимают по поводу приезда Вселенского Патриарха.

"Сьогодні запрошуємо Вас виступити тією силою мудрості та любові, яка зупинить всяке насильство та брехню. Замість ненависті, будемо же молитися за тих вірних РПЦ, що шлють прокльони на Першого серед Рівних, з рук якого Українська Церква отримала автокефалію два з половиною років тому, і за єдність українського православ'я", - говорится в призыве Сообщества к украинцам.

Сообщество "10 тезисов для ПЦУ" приглашает всех, кто разделяет их позицию, подписаться УКРАЇНА ЧЕКАЄ ВСЕЛЕНСЬКОГО ПАТРІАРХА ВАРФОЛОМІЯ! в этой форме.

3

По поводу "антиварфоломеевских" выступлений представителей РПЦ и УПЦ МП, поднявших "велику хвилю ненависті, брехні, облуди, що летить у бік і Вселенської Церкви, і Вселенського Патріарха, і України", Сообщество "10 тезисов для ПЦУ" отмечает:

"Ненависть, що породжується окремими речниками, єпископами, священиками і мирянами Російської Православної Церкви та її частиною в Україні - УПЦ МП - є сумним і болючим фактом для нас всіх. Ми чуємо крики "ми тебе не чекали", так, ніби це до них хтось їде і хоче в них щось забрати".

"Сумно, що мільйони вірних РПЦ – щирих і добрих людей, що віддані Православній вірі, Церкві та Євангелію – стали заручниками цієї нецерковної та нехристиянської хвилі. Ми не можемо засуджувати паству за те, що вона вірить словам пастиря, але на пастирі вся провина, якщо його паства мислить і діє не як християни, а як адепти якоїсь організації", - резюмирует Сообщество и акцентирует:

"Візит Патріарха Варфоломія – це запрошення до радості... Закликаємо всіх до мудрості в любові, яка зупинить всяке насильство та брехню".
Tags: Варфоломей, Вселенский Патриархат, ПЦУ, РПЦвУ, Україна, визиты, гостеприимство, православные, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment