Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

В случае открытой войны с РФ моспархат будет содействовать агрессору

Московский патриархат показал, что его капелланы в случае открытой российской войны не будут поддерживать украинских военных в борьбе с агрессором и очень вероятно, что будут содействовать агрессору.
Такое мнение высказал спикер ПЦУ архиепископ Евстратий (Зоря) в обсуждении темы о запрете служения в армии капелланам РПЦвУ (МП), передает «Релігійна правда».

2

«У мене до цієї теми простий приклад. Скільки капеланів МПвУ в Криму протидіяли російській окупації та духовно підтримували українські частини під час російського вторгнення? Мені не відомо про ЖОДНОГО. Скільки тих самих капеланів підтримували російську агресію? Відомі численні випадки, з нагородженням потім “за сприяння” медальками і грамотами.

Отже – Церква МПвУ на живому прикладі показала, що капелани від неї в разі відкритої російської війни з великою ймовірністю не будуть підтримувати українських військових у боротьбі з агресором і дуже ймовірно, що сприятимуть йому.

І якщо все, написане вище – видумка, то хотілося би побачити факти, а не чергову риторику “мизамир"», – отметил спикер ПЦУ.
Tags: Зоря, РПЦвУ, враги, капелланы, коллаборационисты, московские попы, московский патриархат
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment