Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Українка та Молодіжний симфонічний оркестр України перемогли на World Orchestra Festival

На World Orchestra Festival, який напередодні, 26 червня, пройшов у Відні, львів’янка Оксана Линів стала найкращою диригенткою року, а Молодіжний симфонічний оркестр України здобув «золото» серед більш ніж 140 оркестрів із 33 країн світу.
Про це повідомила всесвітньо відома українська диригентка Оксана Линів, передає Укрінформ.


Фото: YsOU/Молодіжний симфонічний оркестр України

«Дякую журі за Outstanding conductor Award 2021, яку присудили мені серед усіх інших диригентів фестивалю та Gold Award для Молодіжного симфонічного оркестру України. У фестивалі взяли участь більш ніж 140 оркестрів з 33 країн світу», - написала Линів.

Переможців відзначили за виконання двох українських творів - симфонічну поему «Возз'єднання» Бориса Лятошинського та 2 симфонію Євгена Станковича. Записи симфоній, які взяли участь у конкурсі, були здійснені за підтримки Українського культурного фонду.

Львів’янка та Молодіжний симфонічний оркестр України перемогли на World Orchestra Festival
Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU – це унікальний проєкт, який об’єднує талановитих молодих музикантів з усієї України віком від 12 до 22 років. Створений з ініціативи Оксани Линів за підтримки Федеративної Республіки Німеччина, Goethe-Institut, Міністерства культури України, Бетховенського фестивалю в м. Бонн (BeethovenFest Bonn) та в партнерстві з фестивалем LvivMozArt.

Оксана Линів була названа «Найкращим диригентом 2020 року» за версією оперного часопису «Oper!Das Magazin». У 2021 році Оксана Линів буде першою жінкою-диригенткою за всі 145 років історії Байройтського фестивалю, яка диригуватиме на найпрестижнішому оперному фестивалі світу.
***
То вони ще пісюніста на роялі не слухали :-)
Tags: знай наших!, золото, конкурсы, музыка, музыканты, оркестры, перемоги, українці, фестивалі
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment