Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Ми на межі конституційного путчу

Шановні українці! Завтра провладна фракція Зеленського слуг Москви спробує в Раді здійснити конституційний заколот. А саме скасувати деякі положення Мовного Закону, через що язику окупантів в медіа олігархів, які слугують стратегічним інтересам країни-агресора, на необмежені терміни буде надана перевага за рахунок української мови, яка має конституційний Статус.

3

Мова разом з Гербом, Прапором, Кордонами – ознака державності України, що закріплено Конституцією. Скасувавши в завуальованій формі Мовний закон режим Зеленського становиться злочинним по відношенню до Конституції і, по суті, до кожного Українця.

Громадяни України не просто мають право, вони зобов’язані захищати Конституцію і Державу усіма доступними засобами. Народу, як носію влади, ніхто не може заборонити в праві на Повстання.

Не знаю, що збирається робити українська опозиція, чи існують Рух опору капітуляції та решта громадських організацій, чи мають вони дійсних членів, а не на папері. Але наступ на святу для українців Мову має бути припинений раз і назавжди. Опозиція має вирішити, яким чином боротись із внутрішнім ворогом – режимом Зеленського: безстроковими страйками, розставляти в столиці намети чи знов виходити на Майдан.

Законопроект слуг - це гібридна агресія Москви проти України.
Якщо кремлівським слугам вдасться розтоптати Конституцію і Мовний закон, влада Зеленського стає в один рівень з країною-агресором і має сісти на лаву підсудних.

Прошу поширення допису

#ЗахистиМову #МоваМаєЗначення #ЗеленськийРукиГетьВідМови #СлугНародуПідАрешт #НіЗабаганкамОлігархівЗеленського
Tags: "Слуга народа", #ЗахистиМову, #ЗеленськийРукиГетьВідМови, #МоваМаєЗначення, #НіЗабаганкамОлігархівЗеленського, #СлугНародуПідАрешт, ЗЕорда, ЗЕруїна, Зеленский, Конституция, гибридные войны, заклики, кремлевские технологии, статті О. Леусенка, українська мова
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments