Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Премьер Польши срочно созывает глав правительств Вышеградской группы из-за агрессии Москвы

Глава польского правительства Матеуш Моравецкий в понедельник созывает экстренное заседание в онлайн-режиме премьеров стран Вышеградской группы (Польша, Чехия, Словакия, Венгрия) в деле агрессивных действий РФ.
Об этом сообщил в Твиттере заместитель министра иностранных дел Польши Шимон Шинковский вель Сенк.

Моравецкий срочно созывает премьеров Вышеградской группы из-за агрессии России
"В рамках Польского председательства в Вышеградской группе премьер-министр Матеуш Моравецкий сегодня на 13 часов (по киевскому времени) созывает экстренное заседание в формате видеоконференции премьер-министров стран Вышеграда. Встреча будет посвящена российским актам саботажа в Чехии, эскалации Россией ситуации в Украине и Беларуси, сотрудничества Вышеградской группы в укреплении безопасности в регионе", - написал Шинковский вель Сенк.

П’ять копійок: Нагадаю, що на зустрічі в Братиславі Президент України Петро Порошенко та президенти країн Вишеградської четвірки домовились про започаткування нового формату співробітництва, зокрема постійної взаємодії на рівні МЗС та Міноборони країн Вишеградської четвірки та України.
П. Порошенко під час зустрічі з делегацією Вишеградської групи в Києві запропонував змінити формат Вишеградської четвірки з V4 на V5 за участю України. Міністр закордонних справ Польщі Г. Схетина заявив, що Польща підтримає Україну, якщо вона захоче вступити до «Вишеградської четвірки».
В 2015 р. в ході засідання начальників генштабів країн «Вишеградської четвірки», в якому також взяв участь В. Муженко, було заявлено про поглиблення військової співпраці з Україною.
Увага, просте запитання: Чому сьогодні відмовчується Зеленський, де наші МЗС та МО? Чому ми навіть не спостерігачі на сьогоднішній зустрічі, яка присвячена агресії РФ?
Відповідь очевидна: Зеленський не відповідає критеріям посади, яку займає.
Tags: Вишеградська група, Східна Європа, вопрос ребром, заметки О. Леусенко, премьер-министры, русская агрессия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments