Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Холодна весна 2021-го

Єврокомісія домовляється із Pfizer про поставку ще 1,8 мільярда доз вакцин, що дозволить прискорити імунізацію населення ЄС.
Президент ЄК Ляєн пишається, що ЄС - лідер у постачанні вакцин для інших країн, з грудня Європа експортувала більше 155 млн. доз у більш ніж 87 країн світу!
Між тим, у Зеленського продовжують пасти задніх за вакцинацією, Pfizer для нас - екзотика, а про кількість щеплень інш. препаратами смішно навіть нагадувати.
**
Розгляд дисциплінарних санкцій ПАРЄ стосовно О. Гончаренка "перенесли" за відсутності відповідної статті регламенту.
Розшифровую:
Мабуть, у когось прокинулись мозок та/чи совість! Бо покарати депутата за Національний прапор із війни, де Україна захищає ВСЮ Європу - блюзнірство і прокремлівська підлість Дамса.
До речі, і це майже найголовніше – влада Зеленського ганебно проковтнула кремлівську атаку Дамса в ПАРЄ на українську символіку, європейські цінності і тему російської агресії на Донбасі.
Ганьба Зеленському – НЕукраїнському президенту!
#ЗеленськийНеМійПрезидент
Розгляд дисциплінарних санкцій ПАРЄ стосовно Гончаренка перенесли - Мезенцева
Позиція президента ПАРЄ Дамса стосовно демонстрації в @PACE_News прапору з фронту, де триває війна України за Європу з РФ, ворожа до Європейських цінностей та підігрує російському тероризму і плюндруванню міжнародного права з боку РФ.
Дамс має бути покараний і відправлений у відставку
#DaemsResign
6
**
Москва (країна-агресор) пропонує провести на окупованому нею Донбасі зустріч у Нормандському форматі.
=
Гітлер (злочинець перед людством) пропонує провести на окупованій Курській дузі зустріч у форматі Антигітлерівської коаліції.
#НіКремлівськимНаративам
1
3
4
Tags: #daemsresign, #ЗеленськийНеМійПрезидент, #НіКремлівськимНаративам, Гончаренко, Дамс, ПАСЕ, вакцины, гибридные войны, зелюгеть, кремлевские нарративы, русская агрессия в Украине, статті О. Леусенка
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments