Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Всі церкви України не проти вакцинації вірян, за винятком московських попів

Церкви та релігійні організації України вважають, що вакцинація від коронавірусу має бути добровільною, повідомляє РІСУ.

Церкви України не проти вакцинації вірян, якщо є бажанняФото: risu.ua

Православна церква України заявила, що не примушуватиме нікого до вакцинації, адже процедура мусить бути добровільною та усвідомленою.

"Добровільність, доступність, безпечність", - такою є позиція Української греко-католицької церкви щодо вакцинації.

Питання ставлення Римо-католицької церкви в Україні до вакцинації є дещо дискусійним, оскільки "у процес виготовлення деяких вакцин було включено так звану клітинну лінію з тіл абортованих дітей. І це стало головним каменем спотикання, через який в РКЦ не можуть назвати вакцину етично бездоганною".

Єпископ РКЦ в Україні Віталій Кривицький заявив: "Ватикан дозволив вірянам обирати: робити щеплення чи ні. І це є дуже важливе підкреслення – вакцинація не є моральним обов’язком, тому повинна бути добровільною".

Як заявляють мусульмани, вакцинація, якщо немає якоїсь небезпеки для здоров’я людей, є дозволеною і подекуди навіть бажаною.

Муфтій Духовного управління мусульман України Умма Саїд Ісмагілов наголосив, що мусульманський світ схвалює вакцинацію від коронавірусу такою вакциною, що є найбільш безпечною та корисною для людини, але яка з вакцин буде такою, наразі невідомо.

"За єврейським законом, треба почути думку двох лікарів", - зауважив голова Єврейської общини Києва Йонатан Маркович. "Треба отримати духовне благословення, підтримку від Всевишнього, але й треба самому робити якусь дію. І, звісно, треба брати ліки", - сказав він. За словами Марковича, "у єврейській традиції найважливіше – це життя. Треба якнайбільше старатись, щоб оберігати життя людини. Якщо є можливості запобігти хворобі, ми стараємось до них вдаватись. Я думаю, що робитиму собі щеплення, коли воно стане в нас доступним".

Водночас неканонічна в Україні чекістська секта московського патріархату РПЦвУ спровокувала в соцмережах кампанію проти "примусової вакцинації", яку начебто готує українська влада. МП влаштував опитування своїх фанатиків, яких начебто будуть силою вакцинувати, бо законопроєкт про громадське здоров'я передбачав положення про "примусову вакцинацію". Тепер центр інформації МП, посилаючись на думку своїх адептів і цитуючи їх, наполягає, що люди не бажають вакцинуватись.
Tags: ПЦУ, РКЦ, РПЦвУ, УГКЦ, вакцины, иудеи, конфессии, коронавирус, московский патриархат, мусульмане, религия, церковь
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment