Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Сяйво душ Небесної Сотні!

3

Промені Гідності над Майданом Незалежності - сяйво душ Небесної Сотні!
Засвічування променів супроводжувалося піснею "Плине кача", після лунали мелодії про Небесну сотню "Характери гідності".
Уздовж Алеї Героїв Небесної сотні запалені лампадки, люди продовжують приносити квіти.


2

“Промені гідності з’явилися одразу на першу річницю Революції гідності, але були потім пробіли, тобто були рік чи два, що їх не запускали в небо. Цього року Промені гідності засвітилися. І особливість їх у тому, що є ще аудіосупровід, музика, яку написав Роман Коляда у межах проєкту “Характери гідності”, - розповів директор Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

У Києві засяяли «душі» Героїв Небесної сотні

За його словами, проєкт “Характери гідності”, режисером якого виступила Дарина Кульчицька, невістка загиблого Героя України Володимира Кульчицького, включає в себе короткі відеоролики про полеглих на Майдані людей.

Пошивайло також розповів, що паралельно із сяючими Променями гідності на екрані, який встановлений на місці майбутнього Музею Революції Гідності, демонструються ролики з “Характерів гідності” та відеокліп “Сторожа гідності”.

Крім того, раніше у суботу на Алеї Героїв Небесної сотні було відкрито стендово-вуличну виставку про справи Майдану.

“Виставку “Справи Майдану: на шляху до правосуддя та історії” ми відкрили разом з Генпрокуратурою. Виставка складається із 14 стендів, де подається інформація про статистику, номенклатуру справ, дуже багато деталей, карта місць загибелі тощо”, - пояснив Пошивайло, додавши, що “це інформація, аби люди розуміли, що означають справи Майдану”.

У свою чергу режисер Кульчицька зауважила, що проєкт “Характери гідності” - це короткі, на близько 2,5 хвилини відеоролики про кожного із загиблих Героїв Небесної сотні. Вона відзначила, що проєкт триває вже три роки, створено 38 роликів про 38 зі 107 полеглих героїв, але робота над ним продовжується.

“Для мене дуже важливо було, щоб загиблих людей показати, якими вони були в родині, з найближчими своїми родичами. Щоб це була Небесна сотня не статистикою, щоб це були не цифри, а це були історії про живих людей, щоб трішки ближче познайомити. Цей проєкт про життя, він про загиблих, але він не про смерть, а про життя, про те, як вони жили, посміхалися, раділи, любили! Такі найсвітліші спогади”, - поділилася Кульчицька.
Tags: Київ, Майдан, Небесна Сотня, Революція Гідності, вшанування, герої України, даты, память, фото
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment