Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

"Эх, хорошо в стране советской жить!"

"Я другой такой страны не знаю, где так вольно дышит человек"
Такими циничными песнями набивали головы совковых рабов, в то время, как они горбатились не на свои семьи, а на кремлевское политбюро.

3
Павло Бондаренко

Це фото буде на стор. 392 нової книги, автором якої маю честь бути "ТАЄМНА ІСТОРІЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ".
І пояснення до світлини буде ось таке:

"За 13 років каторжної праці власнику цієї облікової книжки нарахували лише 1240 тудоднів. На які отримано аж цілих 989 кілограмів зерна та 218 рублів і 29 копійок грошей.

Тобто, по 800 грамів зерна та 18 копійок грошей на один трудодень. Можна порахувати інакше: 13 років – це 4748 днів. Тобто цей колгоспник жив на 200 грамів зерна та 5 копійок на день. Ось така «арифметика».

Там ще багато цікавого буде. І про "облікоморале" комуністичних вождів, і про "безкоштовні" квартири, які "давали", і про "найсмачнішу та найякіснішу ковбасу", і про люту гризню за владу поміж кремлівськими пацюками...

Зараз книга готується до друку й сподіваємося, що скоро вона побачить світ. Якщо хтось має бажання допомогти потрібному проекту, який розповість про "щасливе життя" у Радянському союзі - прошу.

Прізвища меценатів та спонсорів (такими вважаються усі, хто перекине 200+ грн) обов`язково зазначимо на перший сторінці. Завдяки вам матимемо змогу дарувати книжки бібліотекам. Ну, і, звичайно, книга з автографом у подарунок для вас.

Карта Привату 4149 4991 1119 3197

ОБОВ`ЯЗКОВО повідомте про перерахунок коштів листом на ел. адресу urtab@ukr.net
Повідомте свої реквізити: ПІБ, місто, номер відділення Нової пошти та контактний телефон, куди потрібно буде вислати книжку. Скрін квитанції про проходження коштів не обов`язковий.

"Зробимо" любителів "совка" разом"😉😊
Tags: СССР, архивы, книги, колхозы, крепостные, рабство, село, селяне, совок, феодализм
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments