Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Маруся Звіробій нарешті визначилась: вона з "ЄС"!

Маруся Звіробій
Суд відмовив у продовженні запобіжного заходу Звіробій
"Ріфа лишили під вартою... я бачу, що ми вперлись в глухий кут і репресії будуть продовжуватись, блогери з патріотичної спільноти кажуть, що ставили ультиматум зеленському конкретно по Ріфу. І він начебто пообіцяв щось. Сьогодні отримали підтвердження того, що він в черговий раз проїхався по вухах. ВизнаЮ, я більше нічого не можу зробити на своєму рівні. Нічого.
Ми прикотились до того, що армія подає в суд на волонтерів (справа Воронкової), президент порушує презумпцію невиновності (справа Шеремета), підписується потерпілим (моя справа), знищує свій же електорат (ФОПи, медиків, вчителів, та безліч іших), прикриває своїх корупціонерів від кримінальної відповідальності, а саджає виключно ветеранів, і за чудесним збігом таких обставин прізвище путіна дивним чином вза-га-лі ніде не звучить вже півтора року!...
В мене два варіанта, або я лишаюсь неефективною, або спробую інші способи впливу. Я мала пропозицію приєднатися до депутатського корпусу ЄС, але ще думала, а на виборах лише допомагала їм, бо маю багато кого поважати в цій політсилі. Та сьогодні вкурвило, я маю оприділитись. Якщо нема можливості боротись, то не хочу створювати видимість боротьби, то не моє. Я штурмовик. І з суду Ріфа я поїхала в штаб ЄС, кілька годин тому зустрілася з Петром Порошенком і мала розмову.
Він погодився надати можливість поборотись на парламентських виборах кандидатом від Європейської солідарності. Саме в ЄС я маю найбільшу кількість побратимів, тому, окрім додаткових можливостей щось змінити, приєднатися до політичних кіборгів було б почесно для мене. А мої права народного депутата будуть відкриті всій нашій ветеранській, волонтерській патріотичній спільноті. Ні одного дня не зійшла зі шляху оборони своєї держави, спробую ще здобути для вас додаткові інструменти впливу на ситуацію. Я неідеальна, зовсім, але я боєц за нашу державу. І ви в мене бійці! Нас у Верховній раді вочевидь замало. Мабуть запізніле це рішення, але краще пізно ніж… оце все…
Окрім того, візьмемо під свою опіку черговий достойний підрозділ, одного чарівного округу на Франківщині. А наші з вами підрозділи були завжди забезпечені краще за інших, бо маємо сильну команду, що діставала з-під землі все необхідне під будь-які потреби.
Завтра маю остаточно надати відповідь щодо готовності до передвиборчої війни. А до оборони й нападу я готова завжди, ви знаєте.
Що скажете? Рубитись доведеться з Коломойським. Бруду вильється вагони. Багато вагонів! Бабки вкинуто буде проти мене колосальні. А за мене дуже скромні, бо вже нема таких можливостей після виборів, так що поволонтерим троха знов. Ваш інформаційний захист буде дуже потрібен. Поборемось?
... бруд почнеться прямо тепер, пристебніться 🙂 зараз запалає, куди наша не попадала )
Ну і, традиційно, ризикнете зробити репост? ))))"
Tags: Європейська Солідарність, Звіробій, атовці, волонтеры, зелюгеть
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments