Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

На алеї Героїв Небесної Сотні відкрили Дзвін гідності

У центрі Києва на алеї Героїв Небесної Сотні відбулося відкриття й освячення Дзвону гідності, повідомляє Укрінформ."Сім років тому в цей день студентський протест, який ми назвали Євромайдан, переріс у всенародне повстання, у Революцію Гідності. Але людська пам'ять коротка, вона розсіюється, маніпулюється і змінюється. І саме тому сьогодні, в цей особливий день, тут, на алеї Героїв Небесної cотні, ми відкриваємо Дзвін гідності. Дзвін, який не лише вшановуватиме пам'ять загиблих під час подій Революції Гідності ...але й дозволятиме будити гідність кожного з нас, дозволятиме мобілізуватися, об'єднуватися і відповідати на ті виклики, які стоять перед державою", - сказав під час відкриття генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

За його словами, Дзвін вшановуватиме кожного героя Небесної Сотні у його день народження. Зокрема, працівники Музею Майдану в день народження героя виставлятимуть до дзвона його портрет, а удари дзвона відзначать кількість років, що виповнилося героєві в момент його загибелі.

На алеї Героїв Небесної сотні відкрили Дзвін гідності / Фото: Євген Любімов. Укрінформ

Автор концепції Дзвону гідності - дизайнер Національного музею Революції Гідності Олександр Бриндіков. На основі Дзвону використано зображення київського графіка Олександра Ком’яхова.

Дзвін створено зусиллями Офісу Президента України, Міністерства культури та інформаційної політики, Українського інституту національної пам’яті та Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності й української діаспори США.

Нагадаю, напередодні Дня Гідності та Свободи орда Зеленського влаштувала обшуки в музеї Революції Гідності за сценарієм країни-агресора.
Також тривають репресії проти активістів Євромайдану.
Tags: Київ, Майдан, Небесна Сотня, Революція Гідності, вшанування, музеи, память
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments