Вітаю українських самбістів!

В Сербії українські самбісти здобули шість медалей. Українець Владислав Руднєв переміг на чемпіонаті світу з самбо в сербському місті Нові Сад.

Українець Руднєв – чемпіон світу з самбоФото: sambo.net.ua

Чемпіоном світу з бойового самбо в категорії до 74 кг став Владислав Руднєв для якого це вже третя золота медаль на чемпіонатах світу. У фіналі Руднєв достроково переміг Даїрбека Каряєва з Киргизстану. Йому вдалося провести прийом на задушення.

Крім Руднєва українські самбісти виграли ще 5 медалей. Срібними медалями поповнили скарбничку України Аліна Пащук (до 48 кг), Наталія Смаль (до 72 кг) і Анатолій Волошинов (до 100 кг, бойове самбо). Бронзовими призерами чемпіонату світу стали Грачік Осипян (до 52 кг) і Богдан Бабенко (до 57 кг, бойове самбо).

Нагадаємо, в перший чемпіонату медалі розігрували юніори, українцям вдалося здобути 10 нагород.
Tags: Чемпіонат Європи, збірна України, медали, перемоги, самбо, спорт, українці