Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Московський поп РПЦ назвав українців ідіотами і зрадниками за готовність захищати Україну зі зброєю

Оце вся суть московського патріархату та відношення його до українців та України

2

Протоєрей Андрій Новіков, член Синодальної біблійно-богословської комісії РПЦ, настоятель Троїцького храму на Воробйових горах в Москві, який раніше служив секретарем Одеської єпархії УПЦ МП, підтримував російську агресію і залишив Україну в 2014 році через переслідуваня СБУ, назвав українців «ідіотами і зрадниками» за готовність захищати Україну зі зброєю в руках.
Про це повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рolitnavigator.net.

Російський військкор Дмитро Стєшин недавно був здивований результатами соціологічного опитування, проведеного львівською компанією «Рейтинг». 60% респондентів заявили, що готові в разі загрози відстоювати територіальну цілісність України зі зброєю в руках.

«Абсолютна більшість українців вважає себе патріотами, майже 60% готові захищати Україну зі зброєю в руках. Неприємна цифра до опитування, але зате ми маємо точну відповідь на питання: «Чому Росія не стала звільняти Україну в 2014 році», - прокоментував результати опитування Стєшин.

З ним не погодився колишній секретар Одеської єпархії протоєрей Андрій Новіков, який більше 10 років є членом Синодальної біблійно-богословської комісії і Міжсоборної присутності РПЦ, а з 2014 року призначений Патріархом Кирилом настоятелем Троїцького храму на Воробйових горах в Москві.

«По-перше, ті, хто є росіянами і підтримують Росію, багато, і їх потрібно захищати і рятувати, незалежно від того, скільки ідіотів і зрадників виявилося. Якби їм віддали умовний Курськ в 1991 р, і в Курську розвели б свідомих, це не означало б, що Курськ треба не рятувати і не повертати. По-друге, це просто незаконно відірвана корінна територія Росії, незалежно від того, що вважають промиті пропагандою любителі сала. Є вищі цінності, ніж «думка жителів», і до таких цінностей відноситься єдність Російської землі і місія єдиної Російської держави», - вважає титулований богослов РПЦ.

У Москві протоєрей Андрій Новиков відомий також тим, що влаштовує в своєму храмі заходи з "розвінчання міфу українства", навчання "державному служінню російських мотоциклістів, боротьбу за Новоросію", вважаючи Україну, "так званою українською державою".

У 2015 році протоєрей Андрій Новиков прямо заявив віруючим: «У нас немає нікого в цьому світі, крім Росії і її президента».
Tags: РПЦ, враги, геть попів МП, гундяевцы, московские попы, московский патриархат, украинофобы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments