Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Епископ Малороссийский строит под Киевом огромный монастырь РПЦ (за границей)

Экспансия московитов-белоэмигрантов в Украину стала возможна с приходом власти Зеленского. Власть "слуг" - это рука Москвы и не понимать это могут только идиоты или оборотни.

1

Під Києвом будують величезний за територією монастир, який належить Російській Православній Церкві Закордоном.
Про це повідомляє 5 канал з посиланням на проект "СтопРеванш".

"За 30 кілометрів від Києва зводять гігантський монастир, який місцеві вже назвали кремлем. Хоча збудовано лише чверть запланованого, але він уже вражає. Належить він маловідомій в Україні Російській Православній Церкві Закордоном, яка була створена білою еміграцією 100 років тому", – зазначається в сюжеті.

Головує тут поп Алєксєй. Він технічно бреше, що в опозиції до Путіна, ФСБ та їхньої церкви – РПЦ.

"Ми не служимо з Московською Патріархією. У неї багато порушень – догматичних навіть і канонічних", – каже єпископ РПЦЗ (В) Алєксєй Пергаменцев.

Але вся позірна відмінність зі створеною Сталіним РПЦ зникає, коли мова заходить про Україну. Так, за словами Пергаменцева, "Ми гдє сєйчас? На Украінє?". На репліку "В Україні" відповідає традиційно, як Зеленський: "Какая разніца!".

Навіть титул Алєксєя – "єпіскоп Малороссійскій" – заперечує існування України. На питання щодо Криму відповідати відмовляється.

"Слушайтє. Я нє буду атвєчать на палітічєскіє вапроси. Церковь внє палітікі. Ви мєня нікак нє іскусітє", – зазначає московітський поп.

Зате будівельника Володю білий єпископ таки "іскусив". Тому також уже "какая разніца".

"Вот у меня політік єсть. Володя, ти как относішься: Крим – наш украінскій ілі расійскій?.. Ну, он же сєйчас под Рассієй лєжит", – розмірковує будівельник.

2Експерт з питань релігії Андрій Ковальов тим часом пояснює: РПЦ Закордоном ніколи не буде в опозиції до Росії, і це треба брати до уваги.

"Потрібно зрозуміти, що ця Церква все одно є російською, вона пропагує в Україні російські смисли, змісти, міфи. РПЦ закордонна може бути в опозиції до Путіна, але вона ніколи не буде в опозиції до Росії", – підкреслив Ковальов.
Tags: Київщина, РПЦЗ, белогвардейцы, враги, московские попы, панаехали, русские оккупанты, экспансия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments