Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Попи РПЦвУ МП освятили пам'ятну дошку царьку Івану Грозному

7 вересня російські монархісти відсвяткували 490-річчя від дня народження московітського ката Івана IV Грозного.

Священники УПЦ (МП) освятили пам
Біля входу в творчу майстерню протоєрея Феодора Конюхова, відомого як мандрівника і клірика Запорізької єпархії УПЦ МП, стоїть пам'ятник дідові Івана Грозного — царю Іоанну III Великому. Тепер же на стіні каплички поруч з пам'ятником з'явилася меморіальна дошка, присвячена його онукові — царю Івану IV Грозному.

Ініціатива зі створення пам'ятної дошки належить отаману Валерію Камшилову. Вона встановлена ​​з благословення духовника московського патріарха Гундяєва схиархімандрита Іллі (Ноздрина), який раніше освячував пам'ятник Івану Грозному в Орлі, а також заявляв, що війну в Україні розпочав диявол, а Путіним світ «рятується».

"Фотографій і портретів, які достовірно передають риси Іоанна Васильовича, не збереглося. Тому організатори вирішили зупинитися на картині Васнецова, яка найкращим чином передає характер царя", — повідомляють учасники події.

Священники УПЦ (МП) освятили пам'ятну дошку царю Івану Грозному
Іван Грозний відомий як засновник опричнини і терору проти населення власної країни, зокрема проти православних подвижників, найвідоміший з яких — святий митрополит Филип (Количев), замучений довіреними особами сатанинського царя.

На урочистому відкритті дошки вбивцю святителя Филипа до присутніх звернулися протоєрей Феодор Конюхов і отаман Валерій Камшилов. Літію (коротке богослужіння) в пам'ять Івана Грозного і всіх російських царів династії Рюриковичів відслужив протоєрей Володимир Тищенко, клірик УПЦ МП.

Під час урочистої церемонії отаман Валерій Камшилов вручив протоєрею Феодору Конюхову цяцьку ряджених кізяків отамана Платова.
Tags: РПЦвУ, бесы, монархисты, московские попы, московский патриархат, руssкое православие
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments