Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Хто стане п’ятим президентом України?

Бачить Бог, що не хотів навіть встрявати в ці дискусії та перипетії стосовно виборів у травні. До чого тут гризтися і сперечатися, якщо і так все ясно? Добре, висловлю свою думку.

Президент - Порошенко. ЮВТ, якби мала голову, а не амбіції, віддала б на його користь голоси і залишила б собі шанси на прем'єрство. Гадаю, їй це можуть підказати мої колеги.

Підкреслюю, що кажу без агітації і не висловлюю жодної симпатії до будь-кого з кандидатів. В реальних сценаріях не бачу Яроша, Богомолець тим більш когось з відрижки п’ятої колони. Реєстрація Тигипка, Добкіна, Царьова, Кузьміна, Королевської робить деякі плюси. По перше, кожен просуває окремо рефлексивні думки руцкагамира та хворі мрії Лубянки, як то хфедералізація, двомовність, позаблоковість тощо. Нарешті ми дізнаємось ціну і важливість таких ідей з погрішністю у 5-10 відсотків і ця спекулятивна тема зійде нанівець.

Тягнибоку, Гриценку та решті «вмєняємим» кандидатам балотуватися треба за статусом і для нагадування прихильникам, що не за горами парламентські перегони. Ось це буде видовисько.
Стосовно президентських виборів - змінити електоральні настрої в ці терміни, що маємо не можливо.

АЛЕ!
1) Багато залежатиме від збройних провокацій і диверсій Москви, є загроза зриву виборів;
2) Чи піде Юля на старий сценарій, щоб підмочити Петю з Віталею? Якщо піде, то їй треба порадити санаторій за Полярним колом. Якщо достойно привітає Порошенко, то зберігатиме шанси на посилення Батьківщини в новій Раді.

У всякому разі, московсько-бютівський сценарій, навіть, якщо Вова схоче негайно повернути Крим - нашу країну не влаштує. Крим ми і так відберемо і дуже скоро, але з деокупацією прихватимо дещо і своє по самі помідори. Якщо будемо правильно рахувати і мати золоту акцію в антимосковській коаліції.

Забув про Київ. Напевно, Віталій вже голова. І це не найгірший сценарій.

Тримаймося, бо ми того варті!
Tags: Порошенко, Тимошенко, выборы, заметки О. Леусенко, избирательная кампания, кандидаты, мнение, политика, политики, политтехнологии, президенты, прогнозы
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 41 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →