Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Прокладка Коломойського

Новина не дивує. Ми про це попереджали ще на початку 2019 року:
Зеленський прокладка Коломойського. Олігарх міцно тримає буратіно за яйця.
Втім, є підозри, що не менш міцно Зеленського тримає і кремлівська братва.
Маємо президента–шістку ворожих антиукраїнських сил.
Не чекайте від Бубочки щось корисне для України.

ЗЕ-ОФШОРИ КОМПАНІЇ ЗЕЛЕНСЬКОГО "ЗАСВІТИЛИСЯ" В БРУДНИХ АМЕРИКАНСЬКИХ ПОТОКАХ КОЛОМОЙСЬКОГОСправа з виведенням горем Коломойським грошей з ПриватБанку, яку розслідують у США, може і бути тим гачком, на якому скандальний олігарх тримає президента Зеленського.

Про це йдеться у програмі Watchdogs.Розслідування.

Як твердить ФБР, у банку існувала окрема процедура для видачі кредитів компаніям Коломойського і Боголюбова - їх видавали мовчки, за першим запитом. Формально гроші брала якась із їхніх українських компаній, наприклад - Нікопольський завод феросплавів. Завод виводив гроші на кіпрську філію ПриватБанку - нібито для купівлі руди за кордоном. Насправді, ніхто ніякої руди не купляв, - гроші розбігалися по рахунках десятків офшорних компаній і зникали. Коли приходив час повернути борг - завод брав новий кредит. А зниклі гроші могли піти куди завгодно - в тому числі учасникам "95 кварталу".

Першого березня 2019 року народний депутат від "ЄС" Володимир Ар’єв опублікував схеми виведення коштів із ПриватБанку на рахунки компаній Зеленського і його друзів.

Ще у 2012 році державна компанія "Укртранснафта" взяла у ПриватБанку кредит і вивела гроші за кордон - на рахунки сторонніх іноземних компаній. А ті почали платити компаніям учасників "95 кварталу", - десятки мільйонів доларів протягом 2012-2015 років. І це були гроші вкладників ПриватБанку."Зокрема я бачив два епізоди - один на 6 мільйонів доларів, здається у 2012 році, і ще один був ось це, сукупно на 41 мільйон доларів, причому Зеленський особисто отримав звідти десь в районі 10 мільйонів доларів на Aldorante Limited, і там ще одна компанія, яка була зазначена в його ж декларації. І, ясна річ, що відстеження всіх цих рахунків, воно ведеться", - розповів депутат.

Всього, за даними Володимира Ар’єва, гроші з ПриватБанку отримали одинадцять компаній, пов’язаних із "Кварталом-95". У своїй декларації Володимир Зеленський згадав дві із них - Film Heritage з Белізу і кіпрську Aldorante Limited. В Aldorante Володимир Зеленський до 21 квітня 2019 року був також і директором. Тепер компанію очолює така собі Елена Хасієнко Кофтероу - її прізвище уже не раз зустрічалося нам в попередніх розслідуваннях про кварталівців. Ця ж Елена Хасієнко є сьогодні директором іще однієї компанії зі списку Ар’єва - Atrazon Limited, а раніше її очолював перший помічник президента Сергій Шефір. А його брат Борис Шефір був директором - Triapos limited. Усі згадані компанії були створені у 2012 році, коли “Вечірній квартал” почав виходити на “1+1”. Імовірно, вони існували лише для виплат від Коломойського. А коли нардеп Ар’єв оприлюднив цей список - компанії різко поміняли керівників.

Все йшло просто прекрасно - до 2016 року Зеленський і компанія регулярно отримували на рахунки на своїх офшорок мільйони доларів. І це були гроші з ПриватБанку. А в 2016 році кредитна мильна бульбашка нарешті луснула - ПриватБанк націоналізували, і НБУ витратив на його порятунок десятки мільярдів гривень. Тоді потік грошей для Зеленського одразу припинився, бо кредити більше не було, де брати.

Тоді і з’явилося, ймовірно у лютому 2017 року, на світ і з'явилось відео з поздоровленням "кварталівців" Ігоря Коломойського.

"Желаю вам в следующем году, чтобы у вас было все, как прежде, а у нас - хоть шо-нибудь поменялось", - казали вони тоді.

Як можна довести, що Володимир Зеленський знав про кримінальне походження грошей, що надходили на його рахунки від Коломойського? Спитати про це самого Коломойського. І ніби безнадійна для олігарха американська історія перетворюється на гачок, на якому він може вигідно тримати президента Зеленського.

Якщо американський суд погодиться з Мін’юстом, то усе кредитно-грошове мереживо ПриватБанку часів Коломойського буде визнане злочинним автоматично. І тоді в очах американського правосуддя Володимир Зеленський стане співучасником злочину.

І якби мова йшла просто про коміка-бізнесмена Зеленського, він - президент - і його участь у злочинній схемі може підставити всю країну.

ПІРАТСЬКИЙ КОРАБЕЛЬ З КАПІТАНОМ КОЛОМОЙСЬКИМ: ІСТОРІЯ НАЦІОНАЛІЗАЦІЇ ПРИВАТБАНКУ

"ЧОРНОМОРСЬКИЙ БУКОВЕЛЬ" КОЛОМОЙСЬКОГО: ДЕРЖАВА ТРИЧІ ЗАПЛАТИЛА ОЛІГАРХУ ЗА ЗЕМЛЮ НА БЕРЕЗІ МОРЯ - WATCHDOGS.INFO

ШАХЕР-МАХЕР ПО-КОЛОМОЙСЬКИ. ЧОМУ ДЕРЖАВА НЕ МОЖЕ СТЯГНУТИ БОРГИ ОЛІГАРХА - WATCHDOGS
Tags: watchdogs, Зеленский, Коломойский, Приватбанк, буратино, журналистские расследования, марионетки, оффшоры
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment