Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Розмова із зебілом

В коментах до цього допису: https://www.facebook.com/oleg.leusenko/posts/162236845505823
нєкій Виталий Лукинов https://www.facebook.com/profile.php?id=100012664002048&comment_id=Y29tbWVudDoxNjIyMzY4NDU1MDU4MjNfMTYyMzg2OTgyMTU3NDc2 написав: "Что бы и как бы Зеленский не сделал вы всё равно будете обливать его грязью. Не потому что он делает что-то плохое, а просто "не нравится он нам"."

Довелось дещо пояснити зебобіку:

Віталя, проблема не в тому, що комусь подобається Зеленський, а комусь – Порошенко.
Проблема в тому, що я тобі можу назвати сотню причин, за що я поважаю Порошенка і що він гарного зробив для країни – відбудував армію, витратив особисті кошти на ППО ЗСУ, зброю для військових, надання Томосу ПЦУ, підняв економіку, зменшив борги держави, сприяв створенню західної коаліції проти рашки, звільнив 2/3 Донбасу від окупантів, за Пороха переорієнтовано експорт з рашки на Європу, побудовано більше 200 заводів, прийнято закон про мову, створено багато українських фільмів, почався поштовх до зеленої енергетики, звільнено з полону 3270 бранців Кремля, піднялись ВВП та реальні доходи населення, угода про асоціацію з ЄС, безвіз, частково судова та медична реформи, позбавив олігархів впливу на державні компанії. Далі перераховувати?
А ти не назвеш мені жодної причини поважати Зеленського і жодного випадку, що він зробив гарного для держави.

Більш того, Порошенко і зараз допомагає армії, медикам під час пандемії, а Зеленський армію знищує та розпродає маски під час карантину за кордон.
Tags: Зеленский, Порошенко, заметки О. Леусенко, зебіли, комментарии, ликбез, отличия, сравнение
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment