Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Балаган

Зі своїм чорним списком української естради я вже давно визначився.
Всі робітники ротом, які плясали калинку-малинку перед московським буратіно для мене вмерли назавжди. Будь-яка FM станція буде негайно вимкнена, якщо почую звідти пісню с цього списку.
До речі, список співпадає з моїм відношенням до цих артистів задовго до вчорашнього блюзнірства.
Дорофєєву взагалі не вважав за щось, Потап і мати продасть за понюшку, Матвієнко-стара – за Порошенка зрадофіліла аж гай шумів, тепер для сучки капітуляція - норм, зубожіння не бачить, Сердючка-Данилко завжди був совковим сердючно-данилкиним, Біличка… для неї можу згадати тридцять синонімів слову хвойда, Монатик – творчість відповідає зросту. Тіна Кароль – лялька з села, якій дозволили поїсти в сауні Бєні. Могила.. хм. Вона і сука, вона і щур, бо була ж за Януковича)) Пономарьов здувся, коли за Йулю топив. Лижичко.. там проб нема де ставити. Нехай її Тарута носить по стадіонам.
Єдиний прикрий виняток – Джамала. Ех, Джа, з клоуном, перед яким ти співала, киримли точно додому не повернуться. Як плювались кримські татари з Криму у мене в лічці я промовчу, бо з такою ганьбою тобі краще не повертатись. Ти продалась маріонетці ворога твого народу.

Tags: Джамала, артисты, заметки О. Леусенко, зашквар, зебіли, клоунада, ляльки, марионетки, певцы, попса, слив, узеленского, черный список, шапито, эстрада
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments