Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Прапор Свободи

Наш синьо-жовтий, або як ми його називали в совєцькі часи, жовто-блакитний стяг – найгармонічніший за кольоровою гамою, найкрасивіший прапор на планеті! За ці два кольори наші діди-прадіди проливали свою кров, за цей стяг саджали до московітських буцегарень, вбивали, катували, били російські окупанти на Кримі та калічили на Донбасі.

Мінветеранів закликає долучатися до флешмобу “Прапор волі та гідності”
Саме там, в Донецьку, в середині 1980-х рр.. я отримав свій перший удар держаком від прапора по хребту від ментівського пахана Недригайло, який посеред площі леніна особисто шматував мій прапор, приговорюючи: - Ніколи цей бандерівський прапор не висітиме на будівлях.

На жаль, потім того недригайлу Кравчук возвів до чину генерала. Сьогодні комуняка допомагає зеленим потворам здавати Україну.
Але я впевнений, що наш Великий прапор майорітиме на моїх рідних Донеччині, Кримі та Луганщині замість сьогоднішніх окупаційних ганчірок аквафреш.
Ми переможемо, обов’язково! Бо наш прапор – символ свободи та сили українського духу.

Я зберігаю прапор українського війська з військової частини біля Бельбеку. Мрію, щоб стяг повернувся на Батьківщину – у Севастополь.

Перемога не може відбутись за проросійської влади, маріонеток Кремля. Проженемо Зеленського – врятуємо державу. Українському прапору слава!
Tags: День прапора, символика, статті О. Леусенка, українське, флаги
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments