Олег Леусенко (oleg_leusenko) wrote,
Олег Леусенко
oleg_leusenko

Міцна українська родина: Як справляються зі 17-ма дітьми

У Волинській області жінка народила 17-ту дитину. Сталося це в Любешівському районі. Про це пише видання t1.ua.

1
Галина з донькою / Фото: t1.ua

Перш ніж стати мамою-героїнею, Галина сама росла в багатодітній родині. Правда, вона була всього сьомою (і молодшою). Чоловік Галина Віктор ріс в сім'ї, де виховувалося тільки троє дітей. Тому коли в 1997 пара одружилася і оселилася в селі Седлище, то навіть уявити не могла, що через 20 років вони стануть багатодітною сім'єю Любешівського району.

"Нашого первістка я народила в 19-ть. І потім через кожних рік-півтора сім'я поповнювалася на дітей. Тепер старшим моїм дітям вже 22 і 21 рік. Наймолодшому було два з половиною роки. Ну, а зараз Бог подарував вже 17-у дитину. Її назвемо Ліаною", - розповідає Галина.

За її словами, коли всі діти були маленькими і не могли один одного няньчити, доводилося важко. Плюс до всього, тоді Галина з чоловіком тільки будували свій будинок. Але їм допомагала мама чоловіка. А вже коли діти підросли, коли ручну працю замінила техніка, то взагалі стало легше, каже Галина Денисівна.

"Просто у мене дуже хороший чоловік. Можна сказати - золотий! Тому я, наприклад, взагалі не працюю на городі. Не знаю навіть, де що росте і коли сходить, - всім цим займається чоловік. Мої ж обов'язки - доглядати за дітьми і домом: їсти наварити, одяг випрати, в хаті прибрати. Щоб усі діти були чистенькі, пральна машинка, буває, працює по шість разів на день. Якщо кручу голубці - то на літрів 12-ть. Коли готую млинці, то замішую відро тіста. А ось борщ у нас не дуже: зварю літрів сім, всі наїдяться, та ще й собаці вистачить", - розповідає жінка.

Втім щоденні домашні клопоти настільки приємні для Галини, що вона їх і роботою не вважає. Каже: головне - щоб всі були здорові.

"Важко доводилося тільки тоді, коли діти хворіли. Особливо, як в двомісячному віці захворіла на коклюш одна з наших дочок. Коли ця хвороба вражає таких маленьких дітей, це дуже небезпечно. Тому півроку я жила в стані постійної напруги, тривоги, навіть відчаю. І кожен раз, коли нерви не витримували, а серце розривалося, я складала руки в молитві. Я молила Бога врятувати мою дочку. І Господь почув мої слова, допоміг одужати. Дочці вже чотири роки. І я дякую Всевишньому за його милість", - розповідає вона.

З 17-тою дитиною, яка з'явилася на світ в останні дні липня, теж не все було просто. У Галини були певні нюанси зі здоров'єм, через які жінка обстежувалася. Але все пройшло добре.

Зараз Галину і новонароджену дочку чекають чоловік, діти і навіть двоє онуків.
Tags: дети_детство, життя, родина, семья
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments